gebe
  1. Burcu6390

Burcu6390 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Çıtçıtlarımı satıyorum

Konu, 'Kadınlar' kısmında Burcu6390 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar çıtçıtlarım var sarı yarım ay iki tane tekli cok acil satmam gerekti 400tlye satıyorum almak isteyenler bana ulaşabilir mi

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Satacağınız ürünün görselini paylaşırsanız sizin için daha faydalı olucaktır.

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
Çıtçıtlarımı satıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancılar banka hissesi satıyor

Yabancılar banka hissesi satıyor

Küresel kriz ve siyasi belirsizlik borsanın kimyasını bozdu. En büyük darbeyi bankalar aldı. Risk algılamasının arttığı yılbaşından bu yana, dünyanın en fazla düşen borsaları arasında ilk sıralarda yer alan İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda yabancı satışı hızlandı. 2006 ve 2007 yıllarındaki İMKB'de toplam 5.6 milyar dolarlık net alım yapan yabancılar, bu yılın ilk beş ayında ise 1.2...
  2. Kullanmadıgım kıyafetlerimi satıyorum kızlar

Kullanmadıgım kıyafetlerimi satıyorum kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. satıyorum

satıyorum

satıyorum bölümü bence çok karışmış... el işleri ve diğerleri diye ayrılsa daha kolay olmazmı acaba...hem satış yapan bizler için hemde alacak olan arkadaşlar için.. ilginiz için teşekkür ederim...sadece bir öneri... sevgilerimle...:)
  4. Papağan satıyorum

Papağan satıyorum

aranız da hayvan sever arkadaşlarım mutlaka vardır.benim bir jako timneh papağanım var konuşuyor cites belgelidir.bakamayacağımdan dolayı satmak zorundayım...fiat; 1.200 dür.sevgiler....
  5. çıtçıt mı kaynak mı ?

çıtçıt mı kaynak mı ?

kaynak mı çıtçıt mı çıtçıt kaynak çıt çıt kaynakmı Melişlerim ne yazıkki kuaför kurbanı oldum 7 ay önce..kadına kırık aldırıcam makasla yarım santim kes dedim belimdeki saçı kulağıma çıkarttı.size yemin eerim resmen garez etti...hala içimdeki öfke geçmedi hala sinirliyim...tabiki biraz uzadı uzadı ama ben aşırı uzun seviyorum..tabi hemende upuzun olmaz... karar verdim çıtçıt yada kaynak...

Sayfayı Paylaş