Citoles ilaç kullananlar

Konu, 'Panik Atak' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

merhaba melekler aranızada citoles ilaç kullanan yada bilgisi olan varmı acaca?
    etkileri nasıldır yan etkileri neler bilgisi olan paylaşsın lutfen

2. @nur

@nur Hamiş Melek

bende bugün başladım kullanmaya. galiba kullanan pek kimse yok kimse yazmamış:( cemoş sen kullandın mı, kullandıysan bilgi verirmisin banada?

3. seda88

seda88 Aktif Üye

cemoşşş canımm bizim nöroloji doktorları depresyon ve çok şiddetli baş ağrıları için veriyor hayırdır senin neyin var:hıms:

Citoles ilaç kullananlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İlaç Alerjileri

Hastalıkların tanı ve tedavileri için ardarda geliştirilen ilaçlarla birlikte bunlarla oluşan alerjik reaksiyonların da görülme sıklığında artış olmuştur. İlaçların çoğu kendi başına alerjik etkil olmayıp vücuda girdiğinde bir takım proteinlerle birleşip allerjik etkinlik kazanırlar. Bunun dışında bir çok ilaçta kullanılan boya ve koruyucu maddeler de alerjik reaksiyondan sorumlu olabilir....
  2. çok ilaç vermeyin

Birçok doktor grip tedavisinde çocuklara aspirin ve antibiyotik verilmesini doğru bulmuyor.Gereksiz alınan antibiyotik ise vücudun doğal bağışıklık sistemini baskılıyor. Doktorlar, grip tedavisinde çocuklara antibiyotik ve aspirin verilmesini önermiyor: Çocuklar gribi kendi kendine yenebilir. Aileler hemen antibiyotiğe sarılmasın. Çünkü gereksiz antibiyotik vücuttaki doğal bağışıklığı...
  3. ilaç alerjileri

İLAÇ ALLERJİLERİ: Tanımlama ve Klinik Bulgular İlaç allerjileri ve ilaç reaksiyonları çok sık gözlenen, ancak hakkında çok fazla bilgi sahibi olunmayan konulardır. Eksik ya da yanlış bilgilendirilme, hastalarda çoğu kez gereksiz endişelere hatta ilaç kullanma korkusuna neden olmaktadır. İlaç allerjilerinin teşhis ve tedavisinde hasta-hekim işbirliği çok önemlidir. Bu nedenle hastaların bilmesi...
  4. » İlaç Kullanımı

Ameliyat sonrası genelde 3-4 kalem ilaç kullanılmaktadır. Kullandığınız ilaçların bazı yan etkileri olabilir. Aşırı bulantı, kusma, mide ağrısı, ishal, şuur bulanıklığı, hızlı veya yavaş nabız (50’nin altında ve 100’ün üstünde), cilt döküntüleri önemli olabilir. Coumadin kullanan hastalarda vücudun herhangi bir yerinde kanama, katran kıvamında büyük tuvalete çıkma, kahve telvesi şeklinde...
  5. Ampul (ilaç)

Rüyasinda bir ecza haneden içinde ilaç bulunan bir ampul aldigini görmek, kederse, o ampulü vücuduna igne yaptirdigini görmek, hafif bir hastaliga isarettir.
  6. ilaç

İnsan tenine haricen sürülen ilaçlar dini hayatını ıslah etmeye, İlaç dini doğru ve halis olarak yaşamaya, faydalı ilme, öğüt dinlemeye, ferah ve sivince, İlaç içmek rızka, İlacı yutarak almak günahkarın tövbe etmesine, inançsızın hidayet bulmasına, cahiilin ilim meclislerinden istifade etmesine yahut faydalı kitap okumasına, Fitil kullanmak gizli sırları öğrenmeye, bir meselede bilgi...
  7. Bu İlaÇ ÖldÜrÜyor!!

İlaç yüzünden 103 kişi öldü. Ancak hakkında bugüne kadar yeterli delil yoktu. Nihayet tüm dünyada yasaklandı. Sağlık Bakanlığı pıhtılaşmaya karşı kan inceltici olarak kullanılan "Heparin" adlı ilacın ülkemiz de dahil olmak üzere tüm dünyada yasaklandığını söyledi. İlaç, eczane, depo ve hastanelerden toplatılacak. ABD'de, "Heparin" yüzünden geçen yıl başından bu yana...
  8. Eşi bulunmayan tek ilaç..

* Dünyada en faydalı ilaç, maddi ve manevi bakımdan eşi bulunmayan tek ilaç Kur'an-ı kerimdir. Bilinen bilinmeyen, görünen görünmeyen maddi manevi her hastalığın her derdin devası şifası Kur'an-ı kerimdir. Kur'an-ı kerimin her bir harfi, yüz bin derde yüz bin şifadır. * Müslümana niye bela geliyor? Bunun çeşitli cevabı var. İki ana başlıkta cevabı şöyle: 1) Günahkâr Müslümanların günahlarına...
  9. primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

Merhabalar kızlar ben adet düzensizliği çekenlerdenim. Dokdorum bana iki üç gün kullanmam için Primolut N denilen bir ilaç verdi bu ilacı kullananlar oldu mu ne işe yarıyor adetimi düzene mi sokacak bu ilaç ? Birde acaba bu ilacı kullananlar da adetler düzene girdi mi ?
  10. citoles

ben bugun doktora gıttım ve bana losıram verdı ama eczaneci citoles koymus. anlamadım bunlar aynı ilaç mı bi bilgisi olan var mı ?? acillllll :S

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. citoles kullananlar