Citoles ilaç kullananlar | Melekler Mekanı FORUM - 25 Ağustos 2016

Citoles ilaç kullananlar

Konu, 'Panik Atak' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba melekler aranızada citoles ilaç kullanan yada bilgisi olan varmı acaca?
    etkileri nasıldır yan etkileri neler bilgisi olan paylaşsın lutfen

2. @nur

@nur Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    209
    Ödül Puanları:
    43
    bende bugün başladım kullanmaya. galiba kullanan pek kimse yok kimse yazmamış:( cemoş sen kullandın mı, kullandıysan bilgi verirmisin banada?

3. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    cemoşşş canımm bizim nöroloji doktorları depresyon ve çok şiddetli baş ağrıları için veriyor hayırdır senin neyin var:hıms:

Citoles ilaç kullananlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ilaç

İnsan tenine haricen sürülen ilaçlar dini hayatını ıslah etmeye, İlaç dini doğru ve halis olarak yaşamaya, faydalı ilme, öğüt dinlemeye, ferah ve sivince, İlaç içmek rızka, İlacı yutarak almak günahkarın tövbe etmesine, inançsızın hidayet bulmasına, cahiilin ilim meclislerinden istifade etmesine yahut faydalı kitap okumasına, Fitil kullanmak gizli sırları öğrenmeye, bir meselede bilgi...
  2. Mide ilacı kullananlar dikkat!

Mide ilacı kullanan kişilerin mutlaka dikkat etmesi noktalardan biride ilacın yan etkisi oda kemikleri zayıflattığı yönünde..Konuyla ilgili uzmanların yapmış olduğu açıklamaların devamına geçiyorum Mide yanmasına karşı kullanılan bazı ilaçların kemiklerin zayıflamasına yol açtığı bildirildi. İngiltere’de yapılan geniş kapsamlı bir araştırmada mide ekşimesi ve yanmasına karşı kullanılan bazı...
  3. cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

Kızlar adetlerim oldum olasıya düzensiz ve doktorum bu seferde bana cyclo-progynova ilacını verdi. Taha önceden de tarlusal diye ilaç kullanıyordum. Bu ilacı hiç kullanan oldu mu ? İşe yarıyor mu kızlar ne diyorsunuz.
  4. primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

Merhabalar kızlar ben adet düzensizliği çekenlerdenim. Dokdorum bana iki üç gün kullanmam için Primolut N denilen bir ilaç verdi bu ilacı kullananlar oldu mu ne işe yarıyor adetimi düzene mi sokacak bu ilaç ? Birde acaba bu ilacı kullananlar da adetler düzene girdi mi ?
  5. citoles

ben bugun doktora gıttım ve bana losıram verdı ama eczaneci citoles koymus. anlamadım bunlar aynı ilaç mı bi bilgisi olan var mı ?? acillllll :S

Sayfayı Paylaş