Citoles ilaç kullananlar

Konu, 'Panik Atak' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

merhaba melekler aranızada citoles ilaç kullanan yada bilgisi olan varmı acaca?
    etkileri nasıldır yan etkileri neler bilgisi olan paylaşsın lutfen

2. @nur

@nur Hamiş Melek

bende bugün başladım kullanmaya. galiba kullanan pek kimse yok kimse yazmamış:( cemoş sen kullandın mı, kullandıysan bilgi verirmisin banada?

3. seda88

seda88 Aktif Üye

cemoşşş canımm bizim nöroloji doktorları depresyon ve çok şiddetli baş ağrıları için veriyor hayırdır senin neyin var:hıms:

Citoles ilaç kullananlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ampul (ilaç)

Rüyasinda bir ecza haneden içinde ilaç bulunan bir ampul aldigini görmek, kederse, o ampulü vücuduna igne yaptirdigini görmek, hafif bir hastaliga isarettir.
  2. ilaç

İnsan tenine haricen sürülen ilaçlar dini hayatını ıslah etmeye, İlaç dini doğru ve halis olarak yaşamaya, faydalı ilme, öğüt dinlemeye, ferah ve sivince, İlaç içmek rızka, İlacı yutarak almak günahkarın tövbe etmesine, inançsızın hidayet bulmasına, cahiilin ilim meclislerinden istifade etmesine yahut faydalı kitap okumasına, Fitil kullanmak gizli sırları öğrenmeye, bir meselede bilgi...
  3. İlaç Yardım

Herkese merhaba kızlar elinizde tüp bebek tedavisinden kalan ilaçlara ihtiyacım var. 3. denememi yapacağım Allah nasip ederse ancak raporlu hakkım kalmadığı için zor durumdayım. İlaçlar çok maliyetli eğer elinde ilaç olan arkadaşlar varsa uygun bir ücret talebiniz de olursa almak isterim. mail adresim emelsunar@mynet.com bana buradan ulaşırsanız çok sevinirim...
  4. primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

Merhabalar kızlar ben adet düzensizliği çekenlerdenim. Dokdorum bana iki üç gün kullanmam için Primolut N denilen bir ilaç verdi bu ilacı kullananlar oldu mu ne işe yarıyor adetimi düzene mi sokacak bu ilaç ? Birde acaba bu ilacı kullananlar da adetler düzene girdi mi ?
  5. citoles

ben bugun doktora gıttım ve bana losıram verdı ama eczaneci citoles koymus. anlamadım bunlar aynı ilaç mı bi bilgisi olan var mı ?? acillllll :S

Sayfayı Paylaş