gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çitos, doritos, Tombi, Şimdi Vitaminli :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çitos tarifleri çitos nasıl yapılır citos çeşitleri evde yapımı
    1 aydır hep peynirli cheetos çalıyormuş aynı şekilde. İçeri girince etrafı kolaçan ediyor, cheetosunu alıyor ve kaçıyor..
    Müşteriler de komik olduğu için onun çaldıklarının parasını ödüyorlarmış..

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Çitos, doritos, Tombi, Şimdi Vitaminli :)
    :puha:vay çitos vay:haha:demek bakkal amcanın doritosalarını sen çalıyordun.Her bakkala gitmem de doritos kalmadı dio adam.İşte suçlu seni ihbar etcem:seker:hırkızzz:D:D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

:hhh:ay koptum valla adminimm süpersiniz ne yapim çitosu çok seviyorum MM ye üye olurken bile çitos yiyodum:hhh:meçhul aslında kuşu yakalamanız lazım kuş beni kaçırıyo:haha: adminim elinize sağlık çok güzel olmuş resmen koptum

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

:puhas: süper yaa çitos adminime bak sen .........çok komik olmus tesekkürler adminim

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok şeker yaaa vay uyanık vay :D

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Pis hırkıs çitos :D:D:D

Çitos, doritos, Tombi, Şimdi Vitaminli :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. c vitaminli besinler

c vitaminli besinler

bol vitaminli yiyecekler vitaminli yiyecekler nelerdir besinler yemekler Günde 2 porsiyon Sizin ve bebeğinizin doku tamiri, yara iyileşmesi ve çeşitli metabolik işlemler için C vitaminine gereksinimi vardır. Bebeğin ayrıca güçlü kemik ve diş gelişimi ve düzgün gelişmesi için C vitaminine gereksinimini vardır. C vitamini beden de depolanamaz, bu nedenle her gün alınması gerekir. C vitamininden...
  2. Bebekler İçin Vitaminli Çorba

Bebekler İçin Vitaminli Çorba

çocuk çorbaları vitaminli çorbalar bebekler için kemik suyu çorbası bebeklerin sevdiği çorbalar vitaminli bebek çorbaları Kullanılacak Malzemeler 1 BARDAK KAYNATILMIŞ KEMİK SUYU 1 KÜÇÜK PATATES 1 KÜÇÜK HAVUÇ YARIM ENGİNAR 1/4 KEREVİZ 5-6 DAL MAYDANOZ (SAPLARI İLE) 5-6 DAL DEREOTU (SAPLARI İLE) 1 TATLI KAŞIĞI ZEYTİNYAĞI 1 BARDAK ILIK SU 1 YEMEK KAŞIĞI PİRİNÇ YADA BULGUR 1 TATLI KAŞIĞI İRMİK...
  3. E vitaminli saç maskesi

E vitaminli saç maskesi

e vitamini maskesi 6 yemek kaşığı zeytinyağı 2 yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı bal 1 E vitamini kapsülü 2-3 damla limon suyu Yumurta sarılarını zeytinyağı ile karıştırarak iyice çırpın. Ardından E vitamini kapsülünü kırarak karışıma ekleyin. Bal ve limon suyunu da koyduktan sonra karıştırın. İşlem bittikten sonra karışımı saçınıza parmak uçlarınızla yedirerek uygulayın. 15 dk bekledikten sonra...
  4. Çitos ve doritos evlilik yıldönümünüz kutlu olsun=)

Çitos ve doritos evlilik yıldönümünüz kutlu olsun=)

citos çeşitleri Çok sevdiğim ve değer verdiğim canım dostum Çitosun evlilik yıldönümünü kutluyor eşiyle birlikte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.:) Elleriniz,kalpleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın can dostlarım. En kısa zamanda yuvanızı dahada şenlendirecek bir bebeğin katılmasını tüm kalbimle diliyorum Nice yıllara olsun Çitos ve Doritos:)
  5. bol vitaminli 1 yaş çorbamız

bol vitaminli 1 yaş çorbamız

vitaminli bebek çorbaları 1 yaş çorbaları 1 yaş bebek çorbası ben bebişime bayadan beri bunu yapıyorum sizlede paylaşmak istedim 1 kilo ıspanak 1 kilo brokoli 5 tane patates 5 tane havuç 3 tane kabak 4 tane enginar yarım tavuk göğüsü yarım kilo kıyma 1 su bardağı prinç 1 su bardağı irmik 1 su bardağı bulgur 250 gram tereyağı bunları temizliyom doğruyom bir tutam şekilde buz dolabı...

Sayfayı Paylaş