Çitos nice yıllara :)

Çitoşum doğum günün kutlu olsun nice yıllara

Dilerim ki yeni yaşın, bu güne kadar olmasını istediğin tüm hayallerinin gerçek olacağı, doritos'un ile birlikte aşk ağacının en zirvesinde, meyvelerinin gelişimini seyretmekle geçen bir yıl olur :)

Başta sağlık, mutluluk, aşk, başarı ve bereket seninle olsun. Ömrün huzur ile dolsun.

İyi ki doğdun Çitocan:kiss:

Sonsuz sevgilerimle...

RüYaM

doğum günün ktlu olsun canım..
umarım daha sağlıklı ve güzel günler seninle olur....

Sevgili melekler hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim beni çok mutlu ettiniz hepinizi çok öpüyorum:kiss:ellerinize yorumlarınıza sağlık:)inşallah rüyam bu yıl meyvelerimi izlemekle geçer sen anladın ne demek istediğimi:)inşallah bir gün sizi teyze yapıcam:Dcanım benim :kiss:Allah hepinize sağlıklı huzurlu uzun bir ömür nasip etsin sağlıcakla kalın:)

iyiki doğdun çitos doğum günün kutlu olsun en güzel yıllar en güzel yaşlar geçirmen dileğiyle.....

Sevgili melekler hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim beni çok mutlu ettiniz hepinizi çok öpüyorum:kiss:ellerinize yorumlarınıza sağlık:)inşallah rüyam bu yıl meyvelerimi izlemekle geçer sen anladın ne demek istediğimi:)inşallah bir gün sizi teyze yapıcam:Dcanım benim :kiss:Allah hepinize sağlıklı huzurlu uzun bir ömür nasip etsin sağlıcakla kalın:)

inş. çitosum yeni bir yılda yeni bir yaşta bir yenilik olarakta teyze oluruz inş. :kiss:

Geri