gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çitos ve doritos evlilik yıldönümünüz kutlu olsun=)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

citos çeşitleri Çok sevdiğim ve değer verdiğim canım dostum Çitosun evlilik yıldönümünü kutluyor eşiyle birlikte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.:) Elleriniz,kalpleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın can dostlarım. En kısa zamanda yuvanızı dahada şenlendirecek bir bebeğin katılmasını tüm kalbimle diliyorum
    Nice yıllara olsun Çitos ve Doritos:)

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Woooo Mawişim canım süper olmuş :kiss: Canım benim ablam kardeşim dostum çok teşekkür ederim bu güzel jest ve güzel dileklerin için.Rabbim sanada tüm güzellikleri yaşatsın inşallah (torun torba sahibi ol çocukların güzel mevkilerde olsun babında ) Doritosumunda sana ve Mc abime selamı var çok teşekkür ediyor iyiki varsın dostum...:kiss:

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Her gününüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum... Ömür boyu mutluluklar…

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çok teşekkür ederim Aytaşı bu güzel dilek ve temenniler için.Cümlemizin evliiği sağlıla huzurla bir ömür sürsün canım:))

Çitos ve doritos evlilik yıldönümünüz kutlu olsun=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çitosum Doğum Günün Kutlu Olsun Canım

Çitosum Doğum Günün Kutlu Olsun Canım

Çitosum canım benim doğum günün kutlu olsun canım Nice mutlu yıllara canım benim Hep mutlu ol her zaman
  2. evlilik yıldönümü...

evlilik yıldönümü...

yıldönümü mekanları yıldönümü için mekanlar evlilik mekanları evlilik için mekanlar :dp47::dp47::dp47::dp47::dp47::dp47::dp47:
  3. Çitos, doritos, Tombi, Şimdi Vitaminli :)

Çitos, doritos, Tombi, Şimdi Vitaminli :)

çitos tarifleri çitos nasıl yapılır citos çeşitleri evde yapımı 1 aydır hep peynirli cheetos çalıyormuş aynı şekilde. İçeri girince etrafı kolaçan ediyor, cheetosunu alıyor ve kaçıyor.. Müşteriler de komik olduğu için onun çaldıklarının parasını ödüyorlarmış..
  4. ÖZZLEMM   evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun

ÖZZLEMM evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun

her gününüz birbirinizi sevip, sayarak sevgi dolu geçsin aşk dolu nice senelere Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen...
  5. evlilik yıl dönümüz kutlu olsun edalıgelinim...

evlilik yıl dönümüz kutlu olsun edalıgelinim...

canım arkadaşım evlilik yıl dönümüz kutlu olsun...eşinle oğlunla nice mutlu yıllara huzurlu,sağlıklı , mutlu günleriniz olsun hep canım...

Sayfayı Paylaş