gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çitosun Kedisi Sudenaz Doğum Yaptı!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çitosun kedisi Sudenazı hatırlarsınız eğer konuyu görmeyenler varsa aşağıdaki linke tıklayarak Sudenazın başına gelenleri ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz http://www.meleklermekani.com/tum-resim-konulari/183588-citosun-kedisi-sudenaz.html

Sudenaz en son kötü kedi Şerafettin'in kötü emellerine maruz kalarak tecavüze uğramıştı:nur:

Sizlere Sudenaz ile ilgili en son haberleri vermek istiyorum.Sudenaz Çitosu anneanne yapmak üzereydi yani hamileydi bakalım en son gelişmeler neler bu konuda

Sudenazın hamilelik görüntüleri ni sizler için buldum hamilelik boyunca bayağı kilo almış ne dersiniz:D:D

Suda doğumu tercih eden Sudenaz bayağı uğraşlardan sonra doğurmayı başardıhahahabebisim

Sizlere doğum anından sonraki ilk görüntüleri sıcağı sıcağına veriyorum arkadaşlar aman da Sudenazın enikleri pek bir şekermiş:bathbaby:

Anne sütünün önemini iyi bilen Sudenaz doğumun hemen arkasından bebişlerini emzirirken

sudenaza tecavüz edip ortadan kaybolan kötü kedi şerafettinimi merak ettiniz

Şerafettin uçkurunun derdine düşüp daha nalçakla planlarını uygulamanın yolları peşinde haince planlar yaparken en son görüntülendi

Sudenazın bebişlerine maşallah:nazar: hahaha

divinity ve sılam_nisa bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaaahahahahahah dedim konuşuyorduk ne oluo ahahha çok guzel olmuss :D:D *MaWi güldürdün beni sağolasn:D:D

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sende saol balım daha çitosun anneanne olduğundan haberi yok gelsede birimiz müjdeyi verse hahaha

EnCey bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Anaaaaaaaa hahahahaha yemin ederim öldüm gülmekten kendime gelemiyorum :hhh: her bir karesi yaptığın yorumlar süper ötesi mawişim ellerin dert görmesin şerafettin lohusa olan sudenezdan faydalanamayınca çapkınlığa çıkmış:hhh:sudaki doğum kundaklanmış kediler hahahahaha ay ölüyorumm sudenaz pencerede şu anda her şeyden habersiz oturuyo sanırım enikleri gerçekten olcak kımıldamıyo heç:hhh: sabah kociş ona tatlı yedirmiş :hhh:yazıktır diyo sudenaz da yemiş vallaha bende ona bi lohusa şerbeti kaynatam hahahaha şimdi eniklerin kulağına ezan okumak gerek:hhh:safinaz safinaz safinaz diyecem birine öteki kesin şerafettin olur ayyy biri beni dursun gülme krizine girdim hahahaha

sılam_nisa ve MaWiM bunu beğendi.
  5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Anaaaa tatlımı yedirmiş desene senin sudenez Hakkı ları getirecek hahaha valla seni güldürebildiysem ne mutlu bana balım peteğim elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım işte:D

6. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    ay çok güzel olmuş bu yaa:))))))))) ellerine sağlık. sudenazcık bebişlerini güle güle büyütsün:)

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha evet valla tatlı yedirmiş bende şaşırdım kedi tatlı yermi diye kesin kesin hakkı şerafettin geliii:hhh: Canımın içi o pambık ellerin dert görmesin inşallah sürekli gülen yüzün hiç hüzün görmesin:kiss:
    Sağol tuna cım:)) sudenazın yakında gerçekten bebişleri olcak burada yayınlarım inşallah:)

TUNAA bunu beğendi.
  8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bahçeli bir evim olsa yavrulardan birini alırdım dermişim yavru kediler çok şirin oluyor gerçi bende anne yarısı teyze olduğuma göre benimde torunlarım sayılır hahaha

9. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ama resimler görünmüyo yaaa

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha tamam teyzesi safinazı size veriyim şerafettin kesin babası şeroya çeker başınızı belaya sokmasın hahaha

zuzum görünüyor canım sayfanı yenile istersen:)

11. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kıs çitos kırkını yapacanmı torunlarının sen lohusa şerbetini kaynat bende kaynar yapayım hahaha

12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: anammmmmm öldüm gülmekten yaffffff maşallah maşallah :nazar: değmesinn inşallah. :hhh: çitosumm gözün aydınn olsun :hhh: kime benziyo bunlar ayyyyy. allahım şerafettinin gazabından tüm kedicağazlarımızı korusn inşallah :hhh: öldümm öldümmmmmm :hhh: bi tecavüzcü coşkunu biliyodum bide tecavüzcü şerafettin çıktı :hhh:

MaWiM bunu beğendi.
  13. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    yaaa o en baştaki hakkaten sudenaz mı hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  14. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy laviş öldüm gülmekten hahaha sudenaz desem şimdi bak sen inanırsında hahaha

15. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahaha mawişim kırk mevlüdü yapıp lokma dökecem artık kaynarıda sen yap deyzesi:hhh:

sorma asicim sudenez ifal edildi yakında nene olacam hahahaha
    lavinyam sudenaz değil hahahaha kıs sen onun resmini görmedinmi aşk olsun bacım hedaye getirmeyi unutmayın ha hahahahha

Çitosun Kedisi Sudenaz Doğum Yaptı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çitosun kedisi sudenaz

çitosun kedisi sudenaz

citosun zararları Melekler size şirin mi şirin,tatlı mı tatlı,yaramaz mı yaramaz kedim sudenazı tanıştırim:)Şimdi oturmuş olduğum yerde bana can yoldaşlığı yapıyor sudenaz..Oturduğum yer bahçeli şirin bir köy evi ; sudenaz yatak odamın penceresinde uyur benim gibi de uykucudur:D sabah beni gördüğü zaman yere yatar yuvarlanır sevgi gösterisi yapar bende ona sabah sütünü ikram ederim.Eşimi bahçe...
  2. Esra Erol doğum yaptı

Esra Erol doğum yaptı

esra erol doğum yaptımı esra erol doğum yaptı dogum yapti dogum esra erol doğum yaptı, doğurdu, oğlu oldu, bebeği, bebeğinin resimleri, oğlu, idris ali, doğumdan sonra, resimleri, ilgili haberleri burada arkadaşlar Ekranların sevilen yüzlerinden olan ve bir evlilik programının sunucusu olan Esra Erol, doğum yaptı Melek'lerim. Bir erkek bebek dünyaya getiren Esra Erol, oğluna İdris Ali adını...
  3. Shakira Doğum Yaptı

Shakira Doğum Yaptı

Bu konu; shakira doğum yaptı ahberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Shakira anne oldu. Barcelona futbol kulübü oyuncusu Pigue ile birlikte olan Shakira 'nın bir erkek çocuğu oldu. İşte haberin detayları... Ünlü şarkıcı Shakira ilk bebeğini dünyaya getirdi. Sanatçının erkek arkadaşı Gerard Pique bebeğin doğum haberini Twitter sayfasında yayınlayarak...
  4. Funda Arar Doğum Yaptı!

Funda Arar Doğum Yaptı!

funda arar funda arar haberleri Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Funda Arar, dün sabah saatlerinde doğum yaptı. Bir oğlu olan Arar'ın doğumu Amerikan Hastanesi'nde gerçekleşti. Ünlü sanatçı, sezeryanla gerçekleşen doğum sonrasında oğluna “Aras” ismini verdi. Minik Aras’ın, 3 kilo 200 gram ağırlığında ve 50 cm boyunda olduğu öğrenildi. uçankuş.com
  5. Doğum yaptım idrarımı yapamıyorum

Doğum yaptım idrarımı yapamıyorum

doğum sonrası idrar yapamama,doğum sonrası idrar yapmada güçlük,doğum sonrası idrar yapmada zorlanma,doğum sonrası idrar yapamama hakkında bilgiler Doğum sonrası bazen idrar yapma dürtünüzde bir azalma ve duraksama görülebilir.Bunun nedeni, perineum kaslarının ve sinirlerinin ve idrar torbasını ve idrar yollarını çevreleyen kasların şişmesi ve zedelenmesi olabileceği gibi, idrarla...

Sayfayı Paylaş