gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çitosun kedisi sudenaz

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

citosun zararları Melekler size şirin mi şirin,tatlı mı tatlı,yaramaz mı yaramaz kedim sudenazı tanıştırim:)Şimdi oturmuş olduğum yerde bana can yoldaşlığı yapıyor sudenaz..Oturduğum yer bahçeli şirin bir köy evi ; sudenaz yatak odamın penceresinde uyur benim gibi de uykucudur:D sabah beni gördüğü zaman yere yatar yuvarlanır sevgi gösterisi yapar bende ona sabah sütünü ikram ederim.Eşimi bahçe kapısında bekler dört gözle çünkü öğlen yiyeceği tavuk gelmektedir..Nasıl sizcede tatlı değilmi kediciğimm:)

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Mır mır mırr bende senin kedin olayım sev okşa mırlat beni çitosum hahaha.Şaka bir yana iyi yapmışsın canım yoldaş olur snada hemde sevaba girersin ne güzel bir düşünce:)

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sen benim anca başımın tacı olursun Mawişim:kiss: Sorma ya fena alıştım bu kediye eskiden tırsardım kedilerden sudenazın sayesinde yendim korkumu:)

MaWiM bunu beğendi.
  4. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok korkarım kediden ama çok sevimli bu

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla öyle canım çok sevimli beni görünce kendini yere atıp yuvarlanıyor çok seviyorum kedimi:)

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bende normalde hayvanlardan çok korkuyorum elimde olan birşey değil sevmek çok istiyorum ama işte bu korkumu yenmeyi başaramadım bugüne kadar.Eğer günün birinde müstakil bir evim olursa aslında hem çocuklarım için hemde bu korkumu yenmek için kedi köpek falan beslemeyi düşünüyorum.

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yalançıııı bu kedi senin değil ki, evinde bile resmi yok. Utanmadan yalan atıyon :D:D Bu kedi bizim sokağın kedisi safinaz :puha: Neymiş efem kedisiymiş de get :D:D

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Mawişim bende köpekten korkuyorum dediğin gibi sevmek ayrı ama elimizde değilki korkmada ayrı bir şey.Hayatımda sadece teyzemin köpeği fox elledim oda zoraki oldu:hhh:teyzemin 5 tane köpeği var beşi bir yerde gibi:hhh: içlerinde en fenası lolo tuttumu koparıyo yeminle durağa kuzenimle giderken beşi bizimle durağa gelip dönüyolardı.fox sürekli bana yanaşıyodu bende korktuğumdan çığlığı basıyodum.Sonra bir gün fox un beni gördüğünde patisiyle yüzünü kapadığını fark ettik eniştem sen ilgi göstermeyince üzüldü dedi zorla elimi kafasına sürdüm baktım melül melül bana bakıyor yüzünü sırtını okşadım:hhh: hayatımda dokunduğum tek ve ilk köpekçik ama hala tırsıyom köpekten çünkü çok kötü bir anım var..

MaWiM bunu beğendi.
  9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha sadminim sen çok yaşa kahkahalarım inletti köyü yeminle müdürün karısı tınlatmıştır demişlerdir :hhh: valla hayatta içeri almam on gün önce bura - derecelerdeydi kapı cam buz tutmuştu sudenaz içeriye girmeye yeltendi hacı içeriye alalım öziş dedi yazık günah bak sürekli patisini kaldırıyo soğuktan dedi valla dedim senide kedinin yanına atarım:hhh: o eksikti ev kedisi değilki alim bana 6 aydır alışmış kedicik yeri iyi bu arada yatak odasının penceresinde uyuyor:D sudenazın yavruları olacak safinaz koyacam bir tanesinin ismini hahahaha

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Evet canım gördüm ben teyzenin köpeklerini gerçekten çok tatlılar ben böyle uzaktan severim ancahahaha çünkü benimde kötü bir anım var köpekle ilgili ama aslında onlarda bizden korkuyor ve çok duygusal oluyorlar ah bide korkularımızı yenebilsek.Bizim sitenin altında kediler var geçen söylemesi ayıp balık kırıntılarını götürdüm ilk kez yaklaştım ama nasıl tırsıyorum görecen halimi:D Kedicik kalktı yerinden bana yemek yiyeceği yeri gösterdi yeminle insan gibiydi hala şaşırıyorum bide arkasına bakıyor arada ben geliyormuyum diye:D:D

11. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Evet ya sen görmüştün;) bayılıyorum teyzemin bu huyuna hep sahipsiz köpeklere sahip çıkıyo hasta olanları veterinere götürüyor fırından (ekmek alıyor et suyuna katmak için) kasaptan et ve kemik bunları pişiriyor her gün her öğün yediriyor onlara..

İnan canım insanların en iyi dostu hayvanlardır..Karşılıksız severler zararları yoktur.Allah senin hayrınıda kabul etsin canım kediciklere yemek vermişin insan mutlu oluyor ya vicdanen rahatlıyor..Birde fobilerimizi yenebilsek daha iyi olucak:)

12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :deli::deli: yaaaaaaa bu çok tatlı yaaaaaaaaa ben çok severim kedileriiiiiiiiiiiiiiii bende evde beslemek istiyorum ama eşim istemiyo yaaaaaaa sen eve kedi alırsan bende köpek alırım diyo yaaaaaaaa. :D:D çok şirin çok tatlı yaaaaa ayyyyy bayıldım bayıldımmmmmmm :deli:

13. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla canım seviyorumda eve alma taraftarı değilim :/ bahçede dursun tiksiniyorum ben birde hijyen konuusunda aşırı takıntılıyım gerçekten bak:D bu arada sen de tatlısın yaaaaa asicim:kiss:

ASİMELEK bunu beğendi.
  14. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :utan: yaaa o senin tatlılığın :D:D da bu aralarmı :D:D hee gerçi sen beni tanımıyon ondan demi :D:D bi tanısan bi tanısan :D:D tatlımı tatlı belamı ozman karar verirsin :hhh: teşekkür ederimm çitoscummmm. hee bende çok temiz ve pakım ama bi kedi evde ne yapabilirki hijyen açısından hiç düşünmemiştim :D:D zaten evde kedi besleme gibi bi olanağım yok kedi beslersem bizim ev hayvanat bahçesine dönecek :hhh: kedi köpek kuş fare :hhh: o yüzden beslemeyemiyorum. ama hayvan beslemek zahmetli iş rahmetli kuşumdan ve balıklarımdan biliyorum :D:D çitossssssssssssssss :asskim:

15. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canımm tanımak isterim:D Çok tatlı biri olduğun yazışmalarındaki yorumlardan belli :kiss:Valla daha önce balık kuş bende besledim hatta kaplumbağa..Kuş bende kist yaptı bidaha beslemedim tüyleri felan çok zararlı.Kedi ve köpeklerinde alerjik durumlarda tehlikeli olabilir..Gerçi tüy dökmesin diye aşıydı yok tırnağı tırmalamasın diye kesmeydi beni üzüyor resmen hayvanlara işkence gibi geliyor onları kendi doğasında özgürce de besleyebiliriz :))

çitosun kedisi sudenaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. van kedisi

van kedisi

kedi cinsleri Türkiye'de üretilen ve saf Türk kedisi olan bu ırkın anavatanı ve kökeni Van yöresidir. Van kedisi korkmadan suya girip yüzen tek kedi ırkıdır ve 1969 yılında saf kan kedi ırkı olarak kabul edilmiştir. Dünya üzerindeki kedi cinsleri arasında en doğal olan türlerden biri olarak tanınmaktadır. İlk kez bir ingiliz çift tarafından ingiltere'ye götürülmüş ve çoğaltılmış daha...
  2. Ankara Kedisi..

Ankara Kedisi..

ankara ankara kedisi kedisinin özellikleri kedısı kedisi özellikleri çokk tatlı bu kediler yaa melişlerimmm.:laugh:
  3. Çitosun banyosu :D

Çitosun banyosu :D

Melekler kendi çizimim le dekore edilmiş banyomu sizlere göstermek istedim..Dolapların üstünü siyah cam yaptırdım :)
  4. Çitosun Kedisi Sudenaz Doğum Yaptı!

Çitosun Kedisi Sudenaz Doğum Yaptı!

Çitosun kedisi Sudenazı hatırlarsınız eğer konuyu görmeyenler varsa aşağıdaki linke tıklayarak Sudenazın başına gelenleri ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz http://www.meleklermekani.com/tum-resim-konulari/183588-citosun-kedisi-sudenaz.html Sudenaz en son kötü kedi Şerafettin'in kötü emellerine maruz kalarak tecavüze uğramıştı:nur: Sizlere Sudenaz ile ilgili en son haberleri vermek...
  5. çitosun takıları

çitosun takıları

Arkadaşlar cepten çektiğim için görüntü kalitesi pek güzel değil.. İlerleyen zamanlarda diğer takılarımıda eklerim çoğu yanımda değil.İmitasyon yeşil altın renkli altın yerine göre kıyafetlerime hangisi uyuyorsa onları kullanıyorum.Ama en çok kullandığım altın takılar dır.. :) İki tl aldığım toka Eşimin sevgililer günü hediyesi beyaz ve yeşil altın iki renkli

Sayfayı Paylaş