gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çitosun takıları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar cepten çektiğim için görüntü kalitesi pek güzel değil.. İlerleyen zamanlarda diğer takılarımıda eklerim çoğu yanımda değil.İmitasyon yeşil altın renkli altın yerine göre kıyafetlerime hangisi uyuyorsa onları kullanıyorum.Ama en çok kullandığım altın takılar dır.. :)

İki tl aldığım toka

Eşimin sevgililer günü hediyesi beyaz ve yeşil altın iki renkli

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Eylül 2016
    LALEZAR, SadmiN, PaSikA ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    vay vay vay çitommm çok güzeller güle güle kullan hepsini canım çok güzeller emininm sende de çok güzel duruyorlardır...

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ayyy bunlarrr mükemmel güzellermiş paylaşımına teşekkürler ÇiToS kuzum
    Annesi kzın olursa bak senden bunların hepsini çalar habrin olsun :):)

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Canım çok teşekkür ederim en güzeli sizin olsun:kiss:

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

amin canın ALLAH o güzel gönlüne göre verecektir kısa zmaanda duamdasın cnm.. Umudunu yitirme yeter.ALLAH herşeyin en iyisini ve en hayırlısını biliyor.Varsa kaderimizde anne olmak olcaz inş:):)

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Amin canım inşallah..Allah razı olsun :kiss: bende sizlere dua ediyorum ve inanıyorum yakında meleklerimize kavuşucaz:bebeğim:

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ohhh ohhh döktürmüşsün Çitos pek güzelmiş canım iy günlerde kulllan inş.

9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sağol tuğçecim beğendinize sevindim en güzeli sizlerin olsun inşallah canım:)

Young bride bunu beğendi.
  10. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
  11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vayy şunlara bak tam çalmalık hahaha Sizin evin açık adresini ver bana birde evde olmadığınız bir günü de söyle o gün ırsızlığa gelecem size hahaha

Bende genelde altın takı takıyorum, çünkü imitasyonlara alaerjim var, takıları çok seviyorum ama alerjim var diye pek takamıyorum, kısa süreliğine takıyorum oda yine alerji yapıyor :) Zaten çoğunu hediye ettim dağıttım arkadaşlarıma kuzenlerime :) Kalanları manevi değerleri olanları bir gün çeker atarım siteye inş :)

Bu arada bütün bilekliklerin çok şık ve zarif, iyi günlerde sağlıkla keyifle takın şekerim :kiss:

12. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hiiiiiiiiiiii hepsi çok güzel çitosumm begendim valal iyi günlerinde tak kullan hepicinii alalh daha çok versinn:D:D

13. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sağolun varolun en iyisi güzeli sizin olsun kızlar ama ***** ben açıkatn elden veririm yav ayıp ettin sen :hhh:bende canım altınıda imitasyonuda çok seviyom kısaca güzel olan her şeyi seviyom.Sizde sağlıkla kullanın inşallah:kiss:

14. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Hepside birbirinden süper.....Bendede çok takı var ama takamıyorum hamişlik dolayı.. bunalıyorum hemen ve cıkartıyorum.... Paylaşım için teşekkürler =)

15. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    ooo ne şık şeyler bunlar böyle...Hepsini gülegüle sağlıklı günlerde kullan inşallah çitosum :)

çitosun takıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İnci takılar

İnci takılar

İnci takılar benim gözümde her zaman çok zarif ve şık olmuştur.benimde özel günlerde takabileceğim bir takım incili setlerim takılarımın arasında yer alır.Özellikle inci ve taşlardan oluşan bir takı setim var ki onu her zaman için severek ve beğenerek kullanmışımdır kolye kısmı tasma şeklinde ve çok zarif duruyor.Sizlerle seçmiş olduğum inci takı modellerinden oluşan modelleri paylaşmak...
  3. Çitosun banyosu :D

Çitosun banyosu :D

Melekler kendi çizimim le dekore edilmiş banyomu sizlere göstermek istedim..Dolapların üstünü siyah cam yaptırdım :)
  4. çitosun kedisi sudenaz

çitosun kedisi sudenaz

citosun zararları Melekler size şirin mi şirin,tatlı mı tatlı,yaramaz mı yaramaz kedim sudenazı tanıştırim:)Şimdi oturmuş olduğum yerde bana can yoldaşlığı yapıyor sudenaz..Oturduğum yer bahçeli şirin bir köy evi ; sudenaz yatak odamın penceresinde uyur benim gibi de uykucudur:D sabah beni gördüğü zaman yere yatar yuvarlanır sevgi gösterisi yapar bende ona sabah sütünü ikram ederim.Eşimi bahçe...
  5. Çitosun Kedisi Sudenaz Doğum Yaptı!

Çitosun Kedisi Sudenaz Doğum Yaptı!

Çitosun kedisi Sudenazı hatırlarsınız eğer konuyu görmeyenler varsa aşağıdaki linke tıklayarak Sudenazın başına gelenleri ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz http://www.meleklermekani.com/tum-resim-konulari/183588-citosun-kedisi-sudenaz.html Sudenaz en son kötü kedi Şerafettin'in kötü emellerine maruz kalarak tecavüze uğramıştı:nur: Sizlere Sudenaz ile ilgili en son haberleri vermek...

Sayfayı Paylaş