çitosun takıları

Vayy şunlara bak tam çalmalık hahaha Sizin evin açık adresini ver bana birde evde olmadığınız bir günü de söyle o gün ırsızlığa gelecem size hahaha

Bende genelde altın takı takıyorum, çünkü imitasyonlara alaerjim var, takıları çok seviyorum ama alerjim var diye pek takamıyorum, kısa süreliğine takıyorum oda yine alerji yapıyor :) Zaten çoğunu hediye ettim dağıttım arkadaşlarıma kuzenlerime :) Kalanları manevi değerleri olanları bir gün çeker atarım siteye inş :)

Bu arada bütün bilekliklerin çok şık ve zarif, iyi günlerde sağlıkla keyifle takın şekerim :kiss:

Sağolun varolun en iyisi güzeli sizin olsun kızlar ama rüyam ben açıkatn elden veririm yav ayıp ettin sen :hhh:bende canım altınıda imitasyonuda çok seviyom kısaca güzel olan her şeyi seviyom.Sizde sağlıkla kullanın inşallah:kiss:

Hepside birbirinden süper.....Bendede çok takı var ama takamıyorum hamişlik dolayı.. bunalıyorum hemen ve cıkartıyorum.... Paylaşım için teşekkürler =)

Sağolun kızlar en iyileri ve güzelleri sizlerin olsun inşallah.Sizlerde sağlıkla kullanın.Aussie canım bende bazen rahat etmiyorum takmayı felan seviyomda bazen acizlik geldimi kaldırıyorum.Pasim beğendine çok sevindim canım:kiss:Hilalcim ilk baştaki küpe değil toka küpe gibi duruyo aldım ama hiç takmadım:Dveyy uyuz çingende ettin bizi ya:hhh:tanks canım ;)

öyle mii? Ya bende küpe sandım gerçekten öyle duruyor...
ama yinede çok hoş cnm gülegüle kullan...

AA ONLAR SILA TOKASI DİİL Mİİ??? ONLARDAN BENDEDE VARDI.... AMA 2 TANE YANYANA GÖRÜNCEE ... hahaha

Evet sıla tokası ikili satılıyodu fiyatıda 2 tl :D bende aldım aslında incilerle tavus kuşu hoşuma gitti.Sağol canım sende gülegüle kullan:kiss:

Geri