gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Citroen Revolte Resimleri ( Ah Ahh Hayallerimin Arabası :D )

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

citroen revolte Sizi bilmem ama ben arabaları çok severim yalnız öyle arabaların herşeyinden anlayan hepsini bilen manyaklardan değilim:D:D En büyük isteklerimden biri ileride doğru dürüst bir işim ve doğru düzgün bir birikimim olursa ilk olarak araba almak. Geçenlerde esti öyle aklıma bi bakayım dedim nasıl arabalar var. Yazdım neyse arattım görsellerde bakıyorum. Ve gördümm aman Allah'ımm o da neee bu araba olamazzzz :D Süperr birşey yaaa arabaya aşık oldum resmenn :D Böyle güzel birşey olamaz yaa tam benlik bir araba. Hani tasarımı olsun, rengi olsun tam bayanlara göre aslında değil mi? Sizlere de göstermek istedim:) Tabi beğenende olur beğenmeyende ama ben fena halde bayıldım arabaya. Bu arabayı ilerde alabilir miyim bilmiyorum ama (ki çok zor bir ihtimal :D:D:D ) inşallah olur :)

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu araba çok gğzel ve farklı inşallah bi gün alırsında güle güle kullanırsın

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah canım yaa pek umudum yok ama neysemmm :D:D:D

Citroen Revolte Resimleri ( Ah Ahh Hayallerimin Arabası :D ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski at arabası resimleri

eski at arabası resimleri

eski at arabaları at arabası resimleri eski arabası resmi eskiden kullanılan arabalar
  2. aH ahh.. ):

aH ahh.. ):

ah ahh içim içimi yiyor yanıyorum ßi türLü rahatLayamıorum eskiden sıkıntıLarımdan köpeğim sayesinde kurtuLurum simdi hiç işe yaramıor ben çok kötüyüm oF aşık oLdum beLki seviorum biLmiorum.. akrabamız sayıLır annemin kuzenin oğLu ..(: akraba oLmamıza rağmen oturupta bi sohbet etmişLiğimiz yok geçenLerde haLamızın cenazesi wardı oda ordaydı ve bana beLki iLk defa adımLa sesLendi adım ağzından...
  3. Citroen DS1 2013 Resimleri Tanıtımı

Citroen DS1 2013 Resimleri Tanıtımı

2013 citroen ds1 2013 citroen ds1 özellikleri 2013 citroen ds1 tanıtımı resimleri Daha önce forumumuzda tanıtımını yaptığımız 2013 Citroen DS1 marka otomobilin resimleriyle sizleri başbaşa bırakıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş