gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cityville dekorasyonları depola görevi nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar taktım bu cityville oyununa şimdi dekorasyonları depola diye bir görev var bu göre nedir ve tam olarak nasıl yapılıyor bilenlerin bana anlatmasını rica ediyorum. Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cityville dekorasyonları depola görevi nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cityville süslü fırıncı görevi hakkında bilgi

Cityville süslü fırıncı görevi hakkında bilgi

Arkadaşlarım bu cityville de süslü fırıncının görevini tam olarak nasıl yapıyoruz. Çikolata nereden alıyoruz bu görevi bir türlü yapamadım ya ben yardımcı olun bana lütfen.
  2. Cityville belediye binası kur görevi hakkında yardım istiyorum

Cityville belediye binası kur görevi hakkında yardım istiyorum

Cannlarım citville belediye binasını nasıl kuruyoruz, bu kurma görevi nereden yapılıyor. Vallahi kocaaaaman bir şehir olma yolunda hızla yürüyorum ama bunu yapamadım bana yardımcı olacak meleklere şimdiden teşekkürlerimi şeyettiriyorum :D:D
  3. Cityville Oyununda Süslü Fırıncı Andre'nin Görevi

Cityville Oyununda Süslü Fırıncı Andre'nin Görevi

cityville oyunun süslü fırıncı andre görevi nedir nasıl yapılır çikolata nereden alınır ile ilgili bilgiler burada melekler Cityville oyunu oynayanlar bilir melekler :) Yapılması gereken bir sürü görev ve kazanılan ödüller vardır.Daha önce bahsettiğimiz Vuruş Sahası ,Yumurta ve Tost görevlerinden sonra şimdi de süslü fırıncı Andre'nin görevini nasıl yapacağını anlatmak istiyoruz; Süslü...
  4. Cityville Oyunu Belediye Binası Kurma Görevi

Cityville Oyunu Belediye Binası Kurma Görevi

cityville oyunu belediye binası kurma görevi nedir nasıl yapılır yapılması gerekenler ödülü nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Cityville oyununda Yüksek Topuklar ve süslü fırıncı andre'nin görevinden sonra şimdi ipucu vereceğimiz görev belediye binası kurma görevi melekler :) Bu hedefe ulaşmak için yapmamız gereken Hizmet Binaları kısmından 1000 altın ödeyerek bir belediye binası...
  5. Cityville Oyunu Dekorasyonları Depolama Görevi Nasıl Yapılır?

Cityville Oyunu Dekorasyonları Depolama Görevi Nasıl Yapılır?

cityville oyunu dekorasyonları depolama görevi nasıl yapılır ne yapmak gerekir ipuçları ile ilgili bilgiler burada melekler Cityvilleseverler için yeni bir ipucuyla karşınızdayız melekler :) En son bahsettiğimiz Cityville Fitness İçeceğinin yeriyle ilgili bilgilerin ardından şimdi de dekorasyonları depolama görevini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatmaya çalışacağız sizlere :) Envanterin...

Sayfayı Paylaş