gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cityville Oyunu Dekorasyonları Depolama Görevi Nasıl Yapılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cityville oyunu dekorasyonları depolama görevi nasıl yapılır ne yapmak gerekir ipuçları ile ilgili bilgiler burada melekler Cityvilleseverler için yeni bir ipucuyla karşınızdayız melekler :) En son bahsettiğimiz Cityville Fitness İçeceğinin yeriyle ilgili bilgilerin ardından şimdi de dekorasyonları depolama görevini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatmaya çalışacağız sizlere :)

Envanterin içindeki depoyu kasabanıza kurun. Depoyu kurduktan sonra kasabanızda ki nesneleri hareket ettirmek, döndürmek ve silmek için kullandığınız yerde yeni bir işaret göreceksiniz. Bu işaret deponuzun işaretidir. Depo resmine tıkladıktan sonra deponuza yerleştirmek istediğiniz dekorasyon eşyasının üzerine tıklayıp rafa kaldırın. Deponuza almış olduğunuz her personel için bir dekorasyon eşyası rafı var. İlk aşama 3 raf , ikinci aşama 12 raf :tik:

Cityville Oyunu Dekorasyonları Depolama Görevi Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cityville Oyunu Vuruş Sahası

Cityville Oyunu Vuruş Sahası

cityville, oyunu, vuruş sahası, oyun hileleri, nasıl yapılır, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Büyük kitlelerin oynadığı cityville ilgili küük bir ipucu veriyoruz size melekler :çapkın: Hedefe Ulaşma Ödülü: Vuruş Sahası Kilidi Açılıyor. Vuruş Sahasını dekorasyonlardan satın almalıyız. Hedefe Ulaşma Ödülü: 200 Altın
  2. Cityville süslü fırıncı görevi hakkında bilgi

Cityville süslü fırıncı görevi hakkında bilgi

Arkadaşlarım bu cityville de süslü fırıncının görevini tam olarak nasıl yapıyoruz. Çikolata nereden alıyoruz bu görevi bir türlü yapamadım ya ben yardımcı olun bana lütfen.
  3. Cityville dekorasyonları depola görevi nasıl yapılıyor

Cityville dekorasyonları depola görevi nasıl yapılıyor

Kızlar taktım bu cityville oyununa şimdi dekorasyonları depola diye bir görev var bu göre nedir ve tam olarak nasıl yapılıyor bilenlerin bana anlatmasını rica ediyorum. Teşekkürler.
  4. Cityville Oyunu Belediye Binası Kurma Görevi

Cityville Oyunu Belediye Binası Kurma Görevi

cityville oyunu belediye binası kurma görevi nedir nasıl yapılır yapılması gerekenler ödülü nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Cityville oyununda Yüksek Topuklar ve süslü fırıncı andre'nin görevinden sonra şimdi ipucu vereceğimiz görev belediye binası kurma görevi melekler :) Bu hedefe ulaşmak için yapmamız gereken Hizmet Binaları kısmından 1000 altın ödeyerek bir belediye binası...
  5. cityville oyununda arazi genişletme işlemi nasıl yapılır

cityville oyununda arazi genişletme işlemi nasıl yapılır

Cityville tutkunuyum.Arazilerimi genişletmem için ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş