gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cityville Oyunu Fitness İçeceği-Spor İçeceği

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cityville oyunu fitness içeceği spor içeceği nereden alınır nereden bulunur görevi ile ilgili bilgiler burada melekler En son cityville oyununda belediye binası kurma görevinden bahsetmiştik melekler :) Şimdi ise merak edenler ve bulamayanlar için spor içeceğinin yerinden bahsedeceğiz.

Fitness koleksiyonu 5 maddeden oluşuyor melekler ; spor içeceği ,bisiklet kaskı,eliptik bisiklet, bisiklet pompası ve u kilidi.Bunlar 50 altın-3 dp ile takas edilebiliyor ve bisikletçide bulunuyor melekler :tik:

Cityville Oyunu Fitness İçeceği-Spor İçeceği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Enerji içeceği

Enerji içeceği

Malzemeler 1 muz Bir miktar portakal suyu Yarım kase yoğurt 1 yumurta sarısı Yarım bardak süt 1 adet kivi Bir salkım üzüm Birkaç dilim karpuz 2 Adet incir Yapilis Tarifi Bütün malzemeyi blendıra koyup iyice çırpın.Bir kaşık bal ekleyerek tekrar karıştırın.Biraz soğutarak için.Kendinizi bitkin hissettiğinizde bu içeceği içerek enerji kazanabilirsiniz.Bu meyve suyunun protein ve...
  2. karışık içecekler

karışık içecekler

karışık içecekler domates suyu nasıl yapılır vişne suyu nasıl yapılır elma kızılcık Çilekli Limonata Malzemeler: yarım kg çilek 2 tatlı kaşığı toz şeker limon suyu soda Hazırlanması: Yıkayıp saplarını kopardığınız çilekleri şekerle beraber blendırdan geçirin. Her bir bardağa 3 yemek kaşığı çilek püresi, 4 yemek kaşığı limon suyu, dilediğiniz miktarda şeker, buz ve soda koyup servis...
  3. Kompostolar - İçecekler

Kompostolar - İçecekler

Armut Kompostosu Kullanılan Malzemeler : 5 adet büyük boy armut 2,5 su bardağı su 1,5 su bardağı toz şeker 2 adet karanfil Yemeğin Mevsimi : Her Mevsim Yanında yenebilecek tavsiye yemekler : Kaç Kişilik : 4 Tarifi : Armutları ortadan yararak, bıçağın ucu ile dikkatlice çekirdeklerini çıkarın. Kabuklarını soyun, iyice yıkayıp tencereye alın. Üzerine suyu ilave edin. 10 dk....
  4. içecekler

içecekler

merhabalar içeceklerde kahvelerde bardakların kenarında veya başka içeceklerde bardaklarda şekiller oluyor o şekillerin nasıl yapıldıgını bilenler lütfen yazabilirler mi şimdiden teşekkürler.....
  5. Cityville fitness içeceğini nereden alabilirim kızlar

Cityville fitness içeceğini nereden alabilirim kızlar

Bu cityville fitnes içeceğini nereden alırım. Hani dikkat hazır ol ve başla görevi geldikten sonra iki fitness içeceği istiyor. Bunu bir türlü araştırdım bulamadım sizler nereden aldınız ? Bu arada bu sitedeki cityville ile ilgili soruları ben soruyorum umarım kızmazsınız. Seviyorum sizleri canlarım benim.

Sayfayı Paylaş