gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cityville Oyununda Süslü Fırıncı Andre'nin Görevi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

cityville oyunun süslü fırıncı andre görevi nedir nasıl yapılır çikolata nereden alınır ile ilgili bilgiler burada melekler Cityville oyunu oynayanlar bilir melekler :) Yapılması gereken bir sürü görev ve kazanılan ödüller vardır.Daha önce bahsettiğimiz Vuruş Sahası ,Yumurta ve Tost görevlerinden sonra şimdi de süslü fırıncı Andre'nin görevini nasıl yapacağını anlatmak istiyoruz;

Süslü fırıncımız Andre bizde en kalitelisinden 2 çikolata istiyor. Ne yapacağız melekler :) Bu hedefe ulaşmamız için arkadaşlarımızın yardımı gerekiyor . Arkadaşlarından iste tuşuna tıklayarak bu gönderiyi duvarımızda yayınlayalım ve arkadaşlarımızdan yardım isteyelim. Bu Hedefe ulaşmanın ödülü ise bir enerji, kolay gelsin :tik:

Cityville Oyununda Süslü Fırıncı Andre'nin Görevi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırıncı

Fırıncı

İnsanlara hizmet eden varlık sahibi bir kimseye, Fırıncı çocuk, sevgili, merhametli yönetici, korkudan emniyet ve mal bolluğuna delalet eder. Rüyada firinci görmek mahalle muhtari gibi halkin islerine bakan biri olarak yorumlanir. Rüyada bir firinci ile konustugunu görmek mahalle için hayirli bir yer yapmak istegine isarettir. Firinci ile kavga ettigini görmek, o yerde aleyhinde bazi...
  2. Cityville süslü fırıncı görevi hakkında bilgi

Cityville süslü fırıncı görevi hakkında bilgi

Arkadaşlarım bu cityville de süslü fırıncının görevini tam olarak nasıl yapıyoruz. Çikolata nereden alıyoruz bu görevi bir türlü yapamadım ya ben yardımcı olun bana lütfen.
  3. Cityville Oyunu Belediye Binası Kurma Görevi

Cityville Oyunu Belediye Binası Kurma Görevi

cityville oyunu belediye binası kurma görevi nedir nasıl yapılır yapılması gerekenler ödülü nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Cityville oyununda Yüksek Topuklar ve süslü fırıncı andre'nin görevinden sonra şimdi ipucu vereceğimiz görev belediye binası kurma görevi melekler :) Bu hedefe ulaşmak için yapmamız gereken Hizmet Binaları kısmından 1000 altın ödeyerek bir belediye binası...
  4. Cityville Oyunu Dekorasyonları Depolama Görevi Nasıl Yapılır?

Cityville Oyunu Dekorasyonları Depolama Görevi Nasıl Yapılır?

cityville oyunu dekorasyonları depolama görevi nasıl yapılır ne yapmak gerekir ipuçları ile ilgili bilgiler burada melekler Cityvilleseverler için yeni bir ipucuyla karşınızdayız melekler :) En son bahsettiğimiz Cityville Fitness İçeceğinin yeriyle ilgili bilgilerin ardından şimdi de dekorasyonları depolama görevini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatmaya çalışacağız sizlere :) Envanterin...
  5. cityville oyununda arazi genişletme işlemi nasıl yapılır

cityville oyununda arazi genişletme işlemi nasıl yapılır

Cityville tutkunuyum.Arazilerimi genişletmem için ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş