gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cityville süslü fırıncı görevi hakkında bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bu cityville de süslü fırıncının görevini tam olarak nasıl yapıyoruz. Çikolata nereden alıyoruz bu görevi bir türlü yapamadım ya ben yardımcı olun bana lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cityville süslü fırıncı görevi hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cityville belediye binası kur görevi hakkında yardım istiyorum

Cityville belediye binası kur görevi hakkında yardım istiyorum

Cannlarım citville belediye binasını nasıl kuruyoruz, bu kurma görevi nereden yapılıyor. Vallahi kocaaaaman bir şehir olma yolunda hızla yürüyorum ama bunu yapamadım bana yardımcı olacak meleklere şimdiden teşekkürlerimi şeyettiriyorum :D:D
  2. Cityville Oyununda Süslü Fırıncı Andre'nin Görevi

Cityville Oyununda Süslü Fırıncı Andre'nin Görevi

cityville oyunun süslü fırıncı andre görevi nedir nasıl yapılır çikolata nereden alınır ile ilgili bilgiler burada melekler Cityville oyunu oynayanlar bilir melekler :) Yapılması gereken bir sürü görev ve kazanılan ödüller vardır.Daha önce bahsettiğimiz Vuruş Sahası ,Yumurta ve Tost görevlerinden sonra şimdi de süslü fırıncı Andre'nin görevini nasıl yapacağını anlatmak istiyoruz; Süslü...
  3. Sindirim Sistemi Organları ve Görevleri Hakkında Bilgiler...

Sindirim Sistemi Organları ve Görevleri Hakkında Bilgiler...

sindirim sistemi nedir organları görevleri nelerdir yapısı işleyişi hangi organlardan kanımıza geçer ile ilgili bilgiler burada melekler Yediğimiz yiyeceklerden vücudumuza yararlı maddelerin geçişini sağlamak için besinleri sindiririz melekler :) Az yesek te çok yesek te kural bu ,değişmez. :) Yani ha bir tabak çorba içmişiz,ha bir tabak zeytinyağlı yaprak sarması yemişiz aynı :) Peki sindirim...
  4. cumhurbaşkanının görevleri hakkında bilgi verirmisiniz?

cumhurbaşkanının görevleri hakkında bilgi verirmisiniz?

Merhaba.Ben cumhurbaşkanının görevlerini araştırıyorum, hoca ödev verdi.Bu sayfaya yazabilirmisiniz ? Lütfen :)
  5. Süslü, Boncuklu, Payetli Kıyafetlerin Bakımı Hakkında Bilgiler

Süslü, Boncuklu, Payetli Kıyafetlerin Bakımı Hakkında Bilgiler

boncuklu abiyeler payetli elbiseler Sevgili melekler, ilk alındığında ve ilk giyildiğinde son derece hoş görünen payetli, boncuklu ve metal baskılı kıyafetlerin bakımı bazen canımızı sıkabilir. Temizlemesi ve ütülemesinin sorun olacağını düşündüğünüz bu kıyafetleri temizlemek için bazı püf noktaları bilmeniz yeterli... Kirlenmemiş bir kıyafetinizde leke mi gördünüz? Kıyafetin sadece o...

Sayfayı Paylaş