gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çividen sanat

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ocak 2008
  2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çividen sanat
    Gerçekten çok hoşmuş... Ellerine sağlık canım.

çividen sanat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çivi çiviyi söker:D:D

çivi çiviyi söker:D:D

çivi çiviyi söker:D:D Çivi çiviyi söker Sıcakladığımı söyledim, çay verdiler. "Bu ne be, isilik olacam, yıkılın" dedim, "Çivi çiviyi söker" dediler. Laf çok hoşuma gitti. Ben de hayat felsefesi olarak belirledim bunu. 35 derecenin altında bi taraflarımdan terler damlarken ve pantolonumun arkasında koyu renkli...
  2. Tuğba Özerk - Çivi Çiviyi Söker

Tuğba Özerk - Çivi Çiviyi Söker

Kırgınım sandın yanıldın yıkılmam bir aşk ugruna bir hayali sarıldıgım bos bir macera simdi sensiz kalmaya zorda olsa alıştım neden çok zor güzelim sen bana yakışmadın 2x geçer acısı geçer zaman ilaçtır derler yeni aşklara açıgım Çivi Çiviyi söker Kırgınım sandın yanıldın yıkılmam bir aşk ugruna bir hayali sarıldıgım bos bir macera simdi sensiz kalmaya zorda olsa alıştım neden çok zor...
  3. Kürdan ve çividen yapılanlar

Kürdan ve çividen yapılanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kumsalda sanat

Kumsalda sanat

Ben kendi adıma söylüyorum kumsalda kule yapamazken :utan: insanlar nasıl sanatsal eserler çıkarıyor ya süper bişey umarım begenirsiniz :))
  5. Edebi Sanatlar

Edebi Sanatlar

edebi sanatlar nelerdir,edebi sanatlar konu anlatımı,edebi sanatlar ders notları,edebi sanatlar hakkında bilgiler Sözü etkili hale getirmek için değişik anlam çağrışımları ya da ses benzerlikleri kullanılır. Şair ne kadar ince bir anlam, ne kadar hoş bir ses bulursa, şiiri o denli güçlü olur. İşte şiirde, az da olsa düzyazıda, bu tür söz hünerleri edebi sanatları oluşturur. Şimdi bu...

Sayfayı Paylaş