gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Cıvıl cıvıl renk ve desenleriyle Armine eşarp modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

eşarp renkleri armine eşarp renkleri 2011 desenleri 2011 desenleri
    Her türlü kıyafetinize uyum sağlayabilecek,rengarenk ve hoş desenleriyle Armine eşarp modellerini görmenizi istiyorum hanımlar.Renkli desenleriyle birçok elbisenize uyum sağlayabilecek bu eşarp modellerini çok beğeneceksiniz...

Son düzenleme: 16 Temmuz 2010
Cıvıl cıvıl renk ve desenleriyle Armine eşarp modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cıvıltı

Cıvıltı

Rüyada kus civiltisi mutlulukla tabir olunur. Rüyada kus civiltisi isitmek, sevdiklerine kavusmakla yorumlanir.
  2. kemerlerde cıvıl cıvıl renkler moda

kemerlerde cıvıl cıvıl renkler moda

kadın belinin zerafetiyle kadındır demişler diyecem olmuyor çünkü kimse dememiş ben uydurdum :haha: buyrun kemerlerde renkler moda :D:D
  3. Yaz İçin Cıvıl Cıvıl Eşarplar

Yaz İçin Cıvıl Cıvıl Eşarplar

yazlık eşarplar Artık yaz geldi eşarplarda da cıvıl cıvıl canlı renkler göze çarpıyor :) Türbanlı Melişlerim için en güzel en cıvıl cıvıl eşarplar burda
  4. Cıvıl cıvıl Çocuk Örgü Modelleri

Cıvıl cıvıl Çocuk Örgü Modelleri

çocuk örgü modelleri civil bebe cıvıl bebe civilbebe civil bebek kıyafetleri Canımız evlatlarımız, biricik bebişlerimiz için cıvıl cıvıl itina ile ve emek ile örülmüş modellerimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum arkadaşlarım.
  5. Renk ve desenleriyle birbirinden harika eşarp modelleri

Renk ve desenleriyle birbirinden harika eşarp modelleri

Birbirinden harika,renk renk,desen desen eşarp modellerini sizler için paylaşmak istiyorum hanımlar.Bu birbirinden güzel eşarp modeller çok hoşunuza gidicek...

Sayfayı Paylaş