gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cızbız yemek

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada cizbiz yemek, cizbiz yapmak, is durumunuzun çok gevsek, hatta tembellik derecesinde gittigine, hareketlerinizde agirlik basladigina, bezgin ve usanmis bir hali-niz oldugu için sermayenizin yavas, yavas azalmakta olduguna delalet eder.

Cızbız yemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cızbız köfte

cızbız köfte

MALZEMELER 1 kilo kıyma, iki kere çekilmiş yarım ekmek içi 2 adet soğan yeteri kadar tuz 1 adet yumurta 1 çorba kaşığı sirke HAZIRLANIŞI Ekmekler ve soğan bir blendırda çekilir. Kıyma, yumurta ve çekilmiş ekmek sirke de ilave edilerek yoğrulur ve elle köfte şekline getirilir. Fırın ızgarasında 170 derecede pişirilir.
  2. Birisiyle beraber yemek yemek

Birisiyle beraber yemek yemek

Rüyada ölüyle beraber yemek, borca isaret eder. Yabanci birisiyle yemek yemek, o yabancidan elde edecegi hayra cin ve seytanlarla beraber yemek yemek de serli kimselerle beraber düsüp kalkmaya isaret eder.
  3. yemek

yemek

mumbar dolması nasıl yapılır?Acil cevap gerekiyor.....
  4. Günün Yemeği

Günün Yemeği

İşte meleklerimize bu günün mönüsü şimdiden afiyet olsun! Sebze çorbası Fırın incik Bezelyeli pilav Yeşil salata
  5. kalabalikla yemek yemek

kalabalikla yemek yemek

2 gecedir ruyamda kalabalik masada yemek yenildigini goruyorum insanlar net degil birkac konustugum insan var tanidigim digerlerini gormuyorum. Birde kayinpederimin elinde 2 tane bilezik vardi ikiside ayniydi kalin islemeli sari bir altin bilezik birini benim sol koluma takti begenmedim ama bisey demedim

Sayfayı Paylaş