gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

çizgili desen modası geri geldi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

çizgi desenli halı örnekleri Çizgi desenli kilimler
    çizgili desen halılar
    yeniden moda oldu meleklerim. Yatay, dikey ince çizgi kalın çizgi gibi çeşitleri bulunan çizgili halı modelleri evinizde şık bir hava yaratacaktır. Halı modelleri arasında sade sevenlerin tercihi olacağını düşünüyoruz.

çizgili desen modası geri geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. leopar desen modası bitmez

leopar desen modası bitmez

genelde banu alkanın tercih ettiği hatta üzerinden hiç düşürmediği leopar desenler her yıl olduğu gibi bu yılda modanın içinde..leopar desen sevenlerr bunla rtam sizlikk:):)*MeÇHuL*
  2. Gel Desem....

Gel Desem....

Gel desem sana .... Hicbir sey sorma,hicbir sey konusma,sadece gel.. Gelir misin?? Hadi desem yada..?? Hicbir sey sormadan yine benimle yurur musun sonu belirsiz..?? Bakmasan,gormesen,duymasan beni gunlerce..Aylarca belki.... Yine beni sever misin? Gozden irak olan gonulden uzak olurmus derler ya.. Yanimda olup uzak olanlardansa,uzakta olup icimde olmayi becerebilir misin ? Aylar...
  3. 2011 Çizgili Modası

2011 Çizgili Modası

çizgili modası Genellikle enine çizgili kıyafetler,zayıf kişiler tarafından biraz daha toplu gözükmek açısından tercih edilir.Benimde sevdiğim bir tarzdır.Eğer sizlerde seviyor beğeniyorsanız modellere bir göz atmalısınız.Hırka,kazak,çorap ve elbise modellerinin çizgili tasarımlarını sizlerle buluşturuyorum;)
  4. 70 ler modası geri geldi ispanyol paça

70 ler modası geri geldi ispanyol paça

70 ler modası geri geldi trend ispanyol paça jean hayatım moda 70 ler modası geri geldi eski türk filmlerinde gördüğümüz o ispanyol paça pantolonlar şimdi ise 2012 nin modası oldu.kim derdi o pantolonlar moda olacak .şahsen filmlerde gördüğüm giyimlere çok gülerdim.komik gelirdi bana.şimdi ise moda oldu. Düz ayakkabılar ile günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz ispanyol paça kot...

Sayfayı Paylaş