gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çizik

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada kişinin vücudundaki çizik, kan çıkmaması kaydı ile para olarak yorumlanır.

Çizik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. plazmadaki çizikler   :(

plazmadaki çizikler :(

arkadaşlar yeni aldığımız plazma tvnin tozunu alırken kenarlarını çizdim. ama çizikler ekranda değil. ekranın kenarındaki siyah parlak kısımda ve tv nin ayağında. hiç bi yerde bi çözüm bulamadım nolur çok acil yardım istiyorum. çok bozuldu moralim yaa.... :((
  2. Laminat Parke Çizikleri Nasıl Yok Edilir?

Laminat Parke Çizikleri Nasıl Yok Edilir?

Evlerin zemin kaplamasında sıklıkla kullanılan laminat parkelerde oluşan çiziklerin nasıl giderileceğini biliyor musunuz? Döşenmesi ve uygulanması da son derece kolay olan laminat parkelerin uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi ise bakımlarının doğru bir şekilde yapılması gerekir. Bakımlarının yanında laminat parkelerin çizilmelere karşı da korunmaları gerekir. Her ne kadar laminat parkeler...
  3. Beyaz Eşyalardaki Çizikler Nasıl Onarılır?

Beyaz Eşyalardaki Çizikler Nasıl Onarılır?

Uzun süre kullanılmak üzere alınan beyaz eşyalar, kullanıma bağlı olarak zamanla çeşitli ev kazaları sebebiyle çizilebilir, kırılabilir ya da lekelenebilirler.Bunlardan en çok zarar görenler genelde beyaz eşyalar.Beyaz eşyalardaki çizikler nasıl giderilir,beyaz eşyadaki çizikler nasıl kapatılır detaylar yazımızda..Beyaz eşyalar, diğer eşyalara oranla daha uzun süre kullanılır. Bu sebeple...

Sayfayı Paylaş