gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

çizilen lcd ekranları temizlemek

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ekran çizikleri lcd ekran çizik lcd çizikleri çizik giderme giderme Lcd ekranınızdaki çizikleri gidermenin çok kolay bir yolu var ekranı vazelin yada biryantinle silerek çiziklerden eser kalmadan kurtulabilirsiniz. ben denedim ve hayretler içinde kaldım kızımın çizmiş olduğu monitörü biryantinle sildim monitördeki çizik kayboldu.

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çizilen lcd ekranları temizlemek
    cok tesekkur ederim paylasim icin

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

saol canım paylaşım için

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler paylaşım için.

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    nasıl yani yaa vazelin vıcık vıcık yapar veya biriyantin benimde hem tv hemde pc lcd ekran kafayıo yicem

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

denerim ama bişey olursa parasını senden alırım demesi benden :D

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

yha arkadaşlar gerçekten gider mi pekala krem gideriri mi?

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çizilen lcd ekranı temizlemek

ya bnmde lcd ekran çizildi de ne yapılması gerekiomş ben göremedim o yazıyı

9. versato

versato Forum Okuru

arkadaşlar benim bulaşık makinasının ekranı çizilmişti kızılötesi arkadaşın dediği gibi biryantin kullandım yalnız bendeki loreal sprey biryantindi ekran gerçekten yeni gibi oldu çizikten eser kalmadı deneyin gerçekten işe yarıyor saygılar 16 ocak 2012

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende LCD televizyona vazelini denedim ama hiç işe yaramadı nasıl geçiririz yaaa çok kötü oldu başka fikri olan varsa lütfen paylaşsın

11. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

bende deneyeyim kızımda çizmiştii

çizilen lcd ekranları temizlemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LCD ile ilgilenenler

LCD ile ilgilenenler

Ben Grundig Monaco LCD'yi beğeniyorum melekler. 82 Ekran HDReady, çok güzel bir televizyon. Başka markalar düşünmüştük ama özellikleri itibarıyle ve görüntü kalitesi açısından da çok beğendik.
  2. Çizilen CDleri değerlendirelim...

Çizilen CDleri değerlendirelim...

eski kıyafetleri değerlendirelim eskileri değerlendirelim Meleklerim bizler hamarat bayanlar olarak her zaman bir seyleri değerlendiirmeyi severiz.. Çizik CDleri çok olupta ne yapacağını bilmeyen meleklerime fikir olması acısından bunları göstermek istedim... Çizik cd diyip geçmeyin.. bakın neler yapılabilirmiş.. ...... ve bayanların vazgeçilmezleri küpeleri.... işte sizlereee...
  3. Bulaşan rimeli temizlemek

Bulaşan rimeli temizlemek

Çok sinir bozucudur rimelin gözünüze bulaşması ve bunu çoğu kez göz makyajını tamamen silerek temizlemek zorunda kalıyor olabilirsiniz.Bunun için küçük bir çözüm.:tik: Göz kapağınıza maskara bulaşırsa da ; yine pamuklu çubuk yardımıyla temizleyebilirsiniz. Pamuklu çubuğa biraz nemlendirici sürüp gözkapağınızı temizledikten sonra farınızı aynı bölgeye hafifçe sürebilirsiniz.
  4. Disleri temizlemek kalbi koruyor..

Disleri temizlemek kalbi koruyor..

hastalıklarından da korunuyor Dişlerin düzenli olarak temizletilmesinin kalp-damar hastalıklarına yakalanma riskini azaltabileceği belirlendi. Dislerini temizletenler,kalp-damar hastaliklarindan da korunuyor. Dislerini düzenli olarak temizletilmisinin kalp-damar hastaliklarina yakalanma riskini azaltabilecegi belirlendi. Tayvanlı bilim adamları, yaklaşık 7 yıl, kalp hastalıkları ve...
  5. LCD Ekranlar Nasıl Temizlenmeli?

LCD Ekranlar Nasıl Temizlenmeli?

lcd ekran temizliği lcd ekran nasıl temizlenir Sevgili melekler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte evlerde ve ofislerde artık lcd ekranlar kullanılmaya başladı. Televizyonlarda ya da bilgisayarlarda kullanılan lcd ekranlar hassas olmaları sebebiyle temizlenmelerine de ayrıca özen gösterilmesi gerekiyor. LCD ekranların temizliğinde kullanılacak özel sıvı temizleyiciler, mikrofiber...

Sayfayı Paylaş