gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Clear Channel’ın satışı tehlikede

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

CLEAR Channel’ın televizyon birimini 1.2 milyar dolara özel yatırım fonu Providence Equity Partners’a satışı tehlikeye girdi. Anlaşmayı finanse edecek üç bankadan biri olan Wachovia geri adım atarken, Goldman Sachs ve UBS finansmanı gerçekleştireceğini duyurdu. İki banka Providence’a yüksek faizle daha az borçlanmasını öneriyor. İşlerin ve ekonominin kötüleştiğine işaret eden Providence fiyatı engellemeye başladı ve Clear Channel’ı dava açmaya teşvik ediyor. İki taraf da geçen hafta anlaşmaya vararak, fiyatın 100 milyon dolar indirilmesine karar vermişlerdi ancak tarafların arası yeniden açıldı. Kredi piyasalarındaki kasırga ile birlikte mücadele etmeye çalışan Wall Street bankaları ve özel yatırım fonları arasında, dava yeni bir gerginlik yarattı. Hürriyet

Clear Channel’ın satışı tehlikede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğrudan satış

doğrudan satış

kanal d doğrudan satış doğrudan satış kanal d ben doğrudan satışla ugrasıyorum ve cok gusel rakamlar kazanıyorum ve bu kısa zamanda oldu bende sasırdım en dusuk kazancım 270 ytl prım ve satış karım 2 de yarım altın oldu ısımı sevıyorum ve zevkle yapıyorum
  2. Jewel - Perfectly Clear (2008)

Jewel - Perfectly Clear (2008)

Jewel - Perfectly Clear (2008) Play List 01. Stronger Woman 4:02 02. I Do 4:04 03. Love Is A Garden 3:48 04. Rosey & Mick 3:36 05. Anyone But You 3:55 06. Thump, Thump 3:57 07. Two Become One 3:44 08. Till It Feels Like Cheating 4:00 09. Everything Reminds Me Of You 3:15 10. Loved By You (Cowboy Waltz) 3:28 11. Perfectly Clear 3:28
  3. evlilikteki tehlikeler

evlilikteki tehlikeler

..... İstatistikler boşanmaların son 10 yılda 3 kat arttığını gösteriyor. Çiftlerin yaşadığı en yaygın sorunları, Psikolog Dr. Nur Velidedeoğlu Kavuncu'ya sorduk. 1-FARKLI AİLE YAPILARI "Annem böyle istiyor…" İlişkiyi bireyin geldiği aile yapısı da şekillendiriyor. Bireyler genellikle ailelerinde gördükleri ilişki biçimini model alarak eşlerinin buna uygun davranmasını bekliyorlar....
  4. Dişteki çürük ve tehlikeleri !!

Dişteki çürük ve tehlikeleri !!

Dişiniz deki çürükleri kesinlikle hafife almamanızı öneriyoruz. JAPON bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre, diş sağlığı ile inme riski arasında bağlantı var. Araştırmaya göre ağızlarında 24 veya daha az “kendi dişi” kalanlarda inme riski, 25 veya daha fazla dişi olanlara oranla yüzde 57 artıyor. Hiroşima Üniversitesi bilim insanları, 358 hastanın dişlerini inceledi ve inme inen...
  5. Cep Telefonlarındaki Tehlikeler!

Cep Telefonlarındaki Tehlikeler!

cep telefonlarının zararları cep telefonlarının sakıncaları Sevgili melekler, herkesin elinde bulunan envayi çeşit cep telefonları her ne kadar son derece işe yarasa da sağlık açısından aslında zararları olan aletler. Tıp ve Biyolojide Elektromanyetik Alan Sempozyumu'na çok sayıda ülkeden katılan tıp kökenli bilim adamları ve araştırmacılar, cep telefonlarındaki sinsi tehlikeleri bir kez...

Sayfayı Paylaş