gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Almanyadaki bi akrabam Clearblue marka dijital gebelik testi kullanmamı tavsiye etti acaba türkiyede herhangi bir yerden satın alabiliyormuyum ? nasıl kullanılıyor bu test. Yani kullandıktan sonra atmıyor muyuz ? Bilgi verirseniz sevinirim.

2. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    banada 5 dk öncesi buu test tavsiye edildii eğer denersen banada haber et bilgi verr hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    ben kullandiktan sonra attim cöpe
    ama resim cekmsitim :D

almanyada yasiyorum ve geveseye tavsiye ettim oda pahali dedi eger yaparsa seni bilgilendirir eczanede satiliyor olabilir
    yada netten siparis verebilirsin....

insallah hamileisndir....

4. ClearblueTR

ClearblueTR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Clearbluetr.com %5 indirim kodu

Değerli Arkadaşlar,

Clearbluetr.com'da kullanabileceğiniz %5 indirim sağlayan indirim kodunuz: CLRBL2012 dir. Tüm ürünlerde ücretsiz kargo seçeneği ile bebek sahibi olmak isteyen çiftler için Clearblue teknolojisini sürekli yenilemektedir.

Clearblue dijital gebelik testi kullanan var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cyclo_progynova kullanan var mı?

cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  2. preseed kullanan var mı ?

preseed kullanan var mı ?

preseed kullananlar preseedle hamile kalanlar orgametril kullanırken hamile kalınırmı merhaba arkadaşlar ben bu sıtenın yenı uyesıyım sızlere sormak ıstedıgım preseed jel kullanan var mı aranızda bu jelın hamıle kalmaya yardımcı oldugunu duydum eger kullanan varsa sonuclarını yazarsanız sevınırım:hmm::hmm::hmm::hmm:
  3. gebelik testi yapmanın zamanı var mıdır?

gebelik testi yapmanın zamanı var mıdır?

Gebelik testi kan testi Merhaba kızlar hamile kalıp kalmadığımızı beklemek çok yorucu bir süreç kabul ediyorum Biran önce öğrenmek istiyor insan ama herşeyin bir zamanı var Hamilelik testi yapmak için en uygun zaman adet gecikmesi yaşanan günlerdir. Adet zamanı gelmeden önce yani gecikme yaşanmadan önce yapılan testler hamilelik olduğunu genellikle gösteremez ve güvenilir değildir
  4. Marincap Kullanan Var Mı??

Marincap Kullanan Var Mı??

Merhaba, 8 haftalık hamileyim. Doktorum destek olarak marincap'ı önerdi. Daha önce kullanan, fayda ve zararları hakkında bilgi verebilecek olan var mı???
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş