gebe
  1. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

clexan igne kulanan butun kadinlari bekliyorum....

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında kaybolan tarafından paylaşıldı.

meraba arkadaslar subatta kurtaj oldum bebegim karnimda oldu.. sebebini bilmiyorum doktorum hamile kalirsam clexan iyne yazdi kan pihtilasmam yok.. herkeze veriliyor mu kafam cok karisikk.. bilgisi olanlar lutfen cvp atsin

clexan igne kulanan butun kadinlari bekliyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadinimiz

Kadinimiz

Evrenin en tatlı bakışlısı,yürekli,onurlu adına şiirler yazılan, bestelerin güftelerin sembolü..Yazarların yazarken harfleri yetersiz bulup kelimelerin, tümcelerin serzenişindeki sızısı...’’KADINIMIZ’’ Güçlü,ayakları üzerinde durmayı başaran yaşamın tadı,toplumun onuru ‘’Kadın’’... Kadın olma keyfinde.. Sevgisinin dozuna ayar yapmadan yüreğini sevdiğine adayan Kadınlarımız... Önemsenmeyi...
  2. Kadinlar

Kadinlar

KADINLAR Kadinlari azda olsa anlamak istiyorsaniz... Kadınlar kendilerini sevenler için değil, onlara hükmedenler için can verirler. H.EDİP ADIVAR Kadınlar sevmedikleri adama hiç acımazlar. A.DUMAS FILS Kadın, her şeyi gören gözü bile aldatır. DOSTOYEVSKİ Kadını sev, koru, güven ve tatlı sert ol Senin kölen olur. (CİEN) Bir uygarlığın seviyesini ölçmek isterseniz, >...
  3. kadinlar....

kadinlar....

Kadınların yaratılışı Sual: Kadınlar zayıf yaratıldığı için erkeklere emanet edildiği, erkeğin evde aile reisi olması gerektiği, erkeklerin kadından mesul olduğu, fakat kadının erkekten mesul olmadığı söyleniyor. Böyle bir âyet ve hadis var mıdır? CEVAP Evet vardır. Kur’an-ı kerimde mealen buyuruluyor ki: (Ey iman edenler, kendinizi ve çoluk çocuğunuzu öyle bir ateşten koruyun ki, onun...
  4. bekliyorum

bekliyorum

3.9.2012 tarihinde ikinci asilamami oldum 1.10.2012 de kan tahlilimi bekliyorum duadan unutulmamak dilegiyle..

Sayfayı Paylaş