gebe
  1. dişi kartal

dişi kartal Forum Okuru

clinique nemlendirici kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında dişi kartal tarafından paylaşıldı.

selamlar aranızda clinique nemlendirici kullananlar varsa olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim cildim çok kuru ve havalarında etkisi ile son zamanlarda daha kuruyup pul pul dökülüyor clinique nemlendirici markasını önerdiler kullananlardan yorum istiyorum memnun kalanlara göre karar verecem

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Ben göz çevresi için olanını kullanmıştım çokta memnun kaldım .Kozmetiği alacağınız firmada Cilt tipinizi test ettirerek ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz .

clinique nemlendirici kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nemlendirici Merhem

Nemlendirici Merhem

Bir avuç gelincik yaprağı, yarımşar avuç taze maydanoz ve salatalık tohumu, üç baş lale soğanı ile birlikte dövülerek ezilir. Hazırlanan karışım bir kaba konarak on beş dakika süre ile pişi*rilerek süzülür. Süzülerek eide edilen posa, merhem kıvamına ge*linceye kadar palamut unu ilâve edilerek kaymakla birlikte karış*tırılarak yoğrulur. Hazırlanan merhem menekşe yağı ile yumuşa*tıldıktan sonra...
  2. Nemlendirici kremler

Nemlendirici kremler

nemlendirici kremler bütün nemlendirici keremler resimli Cildinizin kaybetmiş olduğu nem oranını geri kazanmaya ve nemlendirmeye yarayan nemlendiriciler hakkında sizler için merak ettiğiniz ve bilmek istedikleriniz konusunda bazı bilgileri paylaşıyorum .Nemlendirici nedir ve nasıl kullanılır ne gibi faydası vardır? gibi sorularınızın yanıtları ve çok daha fazlasını aşağıdaki yazıda...
  3. Clinique 2010 İlkbahar Makyajı

Clinique 2010 İlkbahar Makyajı

clinique allık renkleri Doğal ve taze bir görünüm için en tatlı bahar meyvelerinden esinlenilmiş bir koleksiyon... Clinigue “Juiced Up Colour” koleksiyonu baharın tazeliğinden ve canlılığından ilham almış.İlkbahar 2010 koleksiyonu hoş ve modern bir sezon görünümü için kullanımı son derece rahat ürünlerden oluşuyor. Clinigue’in bu sezonla beraber piyasaya çıkan son dudak makyaj ürünü yeni...
  4. Nemlendiricilerin İçindekiler

Nemlendiricilerin İçindekiler

nemlendiriciler, içinde neler var, içerikleri, hangi maddeler, nasıl kullanmalı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Nemlendiriciler gülük hayatta sıklıkla kullandığımız ürünlerdir.Bu sıklıkta kullandığımız ve ailemize kullandırdığımız bu ürünlerin içeriklerini biliyor muyuz? Dr.Yasemin Fatih Amato anlatıyor: Etkin bir nemlendiricinin içinde; suyun yanı...
  5. Diadermine Nemlendirici Kullananlar

Diadermine Nemlendirici Kullananlar

Merhabalar arkadaşlarım diadermine nemlendirici kullandım ama ne bileyim ya hiç te memnun kalmadım başka bu nemlendiriciden kullanan arkadaşlarımız yorum yazabilirler mi teşk.

Sayfayı Paylaş