gebe
  1. Arielle

Arielle Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Clomenle bile başaramıyorum

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında Arielle tarafından paylaşıldı.

Selam Arkadaşlar okadar çaresizimki anlatamam....çevremdeki herkes- istemeyenlerde dahil- hamile kalıyor.
    Bende onları dinlemekle kalıyorum. Cok üzülüyorum.
    Ve o sorular yokmu :(
    Clomen alıyorum olmuyor :(
    İsyan etmek istemiyorum ama kendimi zor zaptediyorum:18::18:

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ohoooo sen cok cabuk pes edip üzülmeye baslamissin, bende klomen kullanmistim ve hamile kalamamistim, simdi kendiliginden ilacsiz tedavisiz geldi bebegim cok sükür. biraz sabir biraz dua, kendini cok dinleme bide rahat ol o gelecegi zamani biliyo emin ol. hakkinda hayirlisi

3. Arielle

Arielle Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm

Selam
    ya öylede hep korkardım zaten bekarlığımda cünkü hicbirzaman düzenli adet görmedim :(
    Ve korktuğum başıma geldi...
    düşünmemeye çalışıyorum ama çevrem saolsun herzaman bişekilde hatırlatıyorlar...
    Rahat olmak okadar kolay olmuyr yani.
    Sen ne kadar kullandın peki Klomeni? Ve neden??
    Bende ilaçsız olmaz diyor doktorlar...Hormonlarım çok karışık- ve karışıklık yetmiyormuş gibide tiroyit var...ne ararsan mevcut yani

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle belli bi nedeni yoktu adetim fln düzenliydi ama doktorum bide böyle deneyelim dedi....2 ay fln kullanmistim sanirim snrada amaaannn olmuyo demekki dedim biraktim :)

5. naenia

naenia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm bende bu ayın 13ünden itibaren günde 2 tane 5 gün süreyle klomen kullandım. geçen ay gittiğim doktor vermişti klomeni ama iki ay bunu kullan sora bana gel demişti. bende anlam veremedim araştırdım klomen takibi gereken bir ilaçmış. ilaç bitiktan iki sonra başka bir doktora gittim ve durumu izah ettim o da tabi ki takibi gerekiyor dedi. sonra gel bakalım işe yaramış mı klomen diyerek yumurtalıklarıma baktı. yumurtlamışım ama bir tane ve yumurta çok küçük dedi. yine de gün aşırı eşinle birlikte ol dedi bende şansımı deniyorum:) bu ilk kullanışım bir etkisi olur mu bilmiyorum ama yine de içimi rahat tutuyorum. klomenle ilk aydan hamile kalan çok kişi var. biraz da inançlı olmak gerektiğini düşünüyorum.

Clomenle bile başaramıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. Reyhan Karaca - Bile Bile

Reyhan Karaca - Bile Bile

Ben aşktan çok şey bekledim Umduğumu bulamadım Ben seni yürekten sevdim Ama sana yaranamadım Bu kadar acıyla dünya batmaz Korkma canım canın yanmaz Kalbimi sardı bu aşk yarası Öyle kolay kolay son bulmaz Aslında seni çok iyi tanıyorum Bile bile kalbimi yaralıyorum Günleri ayları sıralıyorum Senle de sensizde yapamıyorum
  3. Gülben Ergen - Bile Bile

Gülben Ergen - Bile Bile

gülben ergen bile bile gülben ergen gulben bilendik bir gidiş treniyle başlar yolculuk dönmek istediği bir adres mi varmışş acısam kalbime acıtmıyor diye özlemde eskimiş özletmiyor bile hızlı hızlı çıkalım şu merdivenleri eteğimden yapraklar dökülüversin ne ağlatan bi sema ne ağlayan gözleri hatta eteğim bile olmayı versin bile bile bile bile bilendik işte güç olduk öfkelendik suç olduk...
  4. sensizliği yenmeyi başaramıyorum

sensizliği yenmeyi başaramıyorum

Kimseye belli etmiyorum savaşımı. yokluğunla savaşmak görünmeyen bir düşmana kılıç sallamak gibi... yoruluyorum, düşüyorum, tekrar kalkıyorum ama sensizliği yenmeyi başaramıyorum. Hüzün işgalinde yüregim, çünkü sen yoksun,seni düşünmek var. yoklugun canımı öyle acıtıyorki, parça parça oluyor yüreğim. kalbimin parçalarını toplamaya çalışıyorum yerden. içimde kopan fırtınaları...
  5. Bile Bile Yandı *YÜREĞİM*

Bile Bile Yandı *YÜREĞİM*

Kaç kere sustum aşkı güz yapanlara varamadığım ? derdi soran bana bin dert yükledim aşikar duvarlara ağlayamadım sevdayı oyun sananlara nefesimde yaşattım isminin adına hissetmeden yalandan haykıranlara engeli göremedim son bakışlarda kokuna sarıldı gitti şimdi rüzgarlar da bile bile yandı yüreğim yana yana söndü yüreğim benim sonum sende bilirim UNUTAMADIM SENİ...

Sayfayı Paylaş