gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Club Blue Dreams - Bodrum

Konu, 'videolu otel tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

club blue dreams, bodrum, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler

ZEYTİNLİ KAHVE MEVKİİ
    BODRUM - TURKEY

Tel: +90 (252) 337 11 00 pbx
    Fax: +90 (252) 337 11 19

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Temmuz 2011
Club Blue Dreams - Bodrum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marilyn Manson..Sweet Dreams

Marilyn Manson..Sweet Dreams

İlk kısım : [ Sweet dreams are made of this Tatlı rüyalar bundan yapılır Who am I to disagree? Ben kimim ki karşı çıkayım? Travel the world and the seven seas Dünyayı ve yedi denizi dolaştım Everybody's looking for something. Herkes bir şeyler arıyor ] Nakarat : [ Some of them want to use you Bazıları seni kullanmak istiyor Some of them want to get used by you Bazısı senin...
  2. Guilty - Blue

Guilty - Blue

[VS 1 - (DUNCAN)] I never want to play the games that people play İnsanların oynadığı oyunları asla oynamak istemedim I never want to hear the things they gotta say Söylediklerini asla duymak istemedim I've found everything I need İhtiyacım olan her şeyi buldum I never wanted anymore than I can see Görebildiğimden fazlasını istemedim I only want you to believe Sadece inanmanı istiyorum...
  3. Blue Waters Club

Blue Waters Club

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Dreams Cafe

Dreams Cafe

0212 352 30 00 Faks : 0212 352 30 01 Yer : Etiler Adres : Mayadrom Uptown Alışveriş Merkezi No:308 Etiler Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Etiler`deki alışveriş merkezi Uptown Mayadrom`un giriş katında hizmet veren Dreams Cafe rahat ve şık bir dekorasyona sahip. 80 kişiyi ağırlayabilen kafenin mönüsü İtalyan mutfağı ağırlıklı olmak üzere dünya mutfaklarının...
  5. Blue Jeans

Blue Jeans

Günlük hayatımızda ratat kıyafetler giymeyi tercih ederiz Dünyanın en popiler ve rahat giyimin en önde olanı jeans oldu farklı rekleri tasarımlarıyla kot günümüzde kullanılan en önemli giysilerden biri..

Sayfayı Paylaş