gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Club Salima

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Club Salima konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salsa

Salsa

Salsa'yı tarif etmek kolay değildir. Salsa'yı kimler buldu? Küba'lılar mı, yoksa Porto Riko'lular mı? Gerçekte Salsa, birçok Latin ve Afro-Caribbean danslarının birleşimidir. Herbiri, Salsa'nın gelişiminde önemli rol oynamışlardır. Küba'ya, Salsa'nın orijini ve ortaya çıkışının temellerini atması bakımından hakkını verdikten sonra söylemeliyiz ki, Salsa sadece Küba'nın dansı değildir....
  2. Hakan Peker - Salına Salına

Hakan Peker - Salına Salına

Yanlış anlama sakın Nerede gördün Ne zaman sevdin beni Pardon tanıyamadım Hangi bahardı Ne zamandı Düşme benim peşime Her peşime düşen Birşeyler aldı benden Git hadi işine Her aşığım diyen hep masaldı Gecemi gündüzümü Karıştırır oldum Kim anlar şu halimden Delimisin derdin ne Derdin ne benimle Benim derdim kendimle Salına salına Gelme yanıma Daha kimsin nesin Anlayamadım Hele yüzünü gözünü Aç...
  3. Club Zigana

Club Zigana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Vega Club

Vega Club

0212 727 40 50 Faks : 0212 727 40 49 Yer : Silivri Adres : Klassis Otel, Seymen Köyü, Altıntepe Mevkii, Silivri İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : http://resort.klassis.com.tr Silivri`deki Klassis Otel içerisinde, sadece Cumartesi akşamları 23.00-03.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan Vega`da, DJ`lerin...
  5. Monkey Club

Monkey Club

Antalya Mardan Palace'ta dünyanın en pahalı otellerinin içinde de bulunan eğlence mekanı. Girişinde maymun ve timsah var. Ünlü Dj'ler de burada çalıyor. Gidip eğlenebileceğiniz, memnun da kalabileceğiniz yer. Monkey Club Mardan Palace | Facebook

Sayfayı Paylaş