gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Clup Torro

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

club torro torro club clup anadolu yakası eğlence mekanları

HAYATINIZA EĞLENCE KATIN
    Clup TORRO hayatınıza eğlence katmaya devam ediyor. Yeni sezonumuzda da eğlencenin sınırlarını zorlamaya ne dersiniz? Çılgınsanız, kıpırkıpırsanız ,yerinde duramayanlardansanız , işte tam size göre bir eğlence mekanı keşfedilmeyi bekliyor...
    Klübümüzde canlı müzik eşliğinde eğlenebilir ,içkinizi yudumlarken dostlarınızla hoş sohbetler edebilirsiniz. Gönlünüzce dans edip her anınızın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Dj.Boorock'ın hergün canlı performansı ile müzik ziyafetinin keyfine varabilirisiniz. Club Müzik, Türkçe Pop, R&B, Hiphop, Commercial tarzlarıylada sizlere oldukça geniş bir melodi ziyafeti veren Torro'da özel fiyatlarla özel geceler, partiler, nişan ,düğün, törenleri gibi çeşitli organizasyonlar düzenlemekte sizin elinizde.
    Girişi ücretsiz; eğlecesi limitsiz olan Clup Torro çılgınca partileriyle eğlencenin kapılarını sonuna dek sizler için açıyor

İsitklal Cd. İmam Adnan Sk. No:28/1
    Vakko'nun karşı sokağı.
    Tel:0212 252 96 47
    0212 252 96 48
    Cep:0537 312 22 00

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Clup Torro
    ellerine saglık paylaşımın için teşekkürler

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Clup Torro

paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

Clup Torro konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvan severler fan clubu

hayvan severler fan clubu

evet arkadaşlar hayvan severmisiniz. hayvanlar hakkında düşündükleriniz ve kendi yorumlarınızı bekliyorum.
  2. keyifliyim fan clup

keyifliyim fan clup

ohhhhh bugün keyifliyim ne güzel bir gün diyosanız melekler buraya bir ugrayın derim keyfiniz daha cok yerine gelsinnnn hadiiiiiiiiiiiiiiiiiii keyifsiz degilizz demii
  3. Winx clup resimleri-Arşiv

Winx clup resimleri-Arşiv

winks resimleri winxin gerçek yüzü winxin gerçek yüzleri winxsin yüzü winksin Blooom
  4. çırpılar fan clup (=

çırpılar fan clup (=

melekler biz kar_tanesiyle ChatBox da konuşurken ikimizinde bi hayli zyıf olduğunu öğrendik..yani aslında kendi zayıflığımızı biliyodukta birbirimizin zayıf olduğunu bilmiyoduk..ayy karıştı:D neyse o arada fikrim geldi cırpılar fan clup kuralım dedim ve icraata geçtim..çırpılardan kasıt zayıflık..ben mesela 47 kiloyum ama benden daha zayıf biri varkiii ben bu fan clup ı ona ithaf...
  5. Ankara Aquapark Clup Watercity

Ankara Aquapark Clup Watercity

aquapark ankara ankara aquapark clup watercity ankara aquapark, clup watercity, resimleri, adresi, tatil, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ankara'da bulunan Aquapark Clup Watercity ile ilgili tanıtım ve bilgiler şöyle; Bozkır kenti Ankara’ya deniz keyfini getiriyoruz. 10 yıl önce bu iddiayla yola çıkıldı ve Ankaralılara en güzel tatil ve eğlence mekânı...

Sayfayı Paylaş