gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

CM101MMXI Fundamentals Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; CM101MMXI Fundamentals filmi tanıtımı ve fragmanı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, uzun bir süredir merakla beklenen filmlerden biri olan CM101MMXI Fundamentals, nihayet vizyona girdi. Bugün itibarıyla sinemalarda oynatılmaya başlanan CM101MMXI Fundamentals 'in yönetmenliğini Murat Dündar yaptı. Eşi ve bebeği Kemal 'le mutlu bir evlilik hayatı süren Cem Yılmaz 'ın son filmi CM101MMXI Fundamentals 'in konusu ve tanıtım fragmanı şöyle...

Yakın zamanda daha ziyade yazdığı ve yönettiği filmlerle öne çıkan Cem Yılmaz'ın 2010 yılında gerçekleştirdiği stand-up şov gösterilerinin derlemesinden oluşan film, ünlü oyuncunun bu sefer komedyenlik yönünü olduğu gibi beyazperdeye taşıyan bir yapım. İnsanların gündelik hayatında karşılaştığı fakat üzerinde durmadan geçip gittiği hayata dair detayları kendisine has mizah anlayışı ile değerlendiren Cem Yılmaz, ne kadar sıra dışı bir gözlem gücü olduğunu da yeniden hatırlatıyor. "CM101MMXI Fundamentals" adıyla sergilenen gösterilerin kurgulanmasıyla beyazperdeye gelecek olan yapımın yönetmenliğini ise Murat Dündar üstleniyor. Yapımın görüntü yönetmenliği ise Gökhan Tiryaki ve Şükrü Ayar'a ait.

CM101MMXI Fundamentals Filmi Tanıtımı ve Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''40'' Filmi Fragmanı ve Tanıtımı

''40'' Filmi Fragmanı ve Tanıtımı

40, fragmanı, tanıtımı, temmuz 2011, konusu, ile ilgili bilgiler burada melekler Yönetmen: Emre Şahin Oyuncular: Ntare Guma Mbaho Mwine, Deniz Çakır, Ali Atay, Kwesi Boakye, Kristolyn Lloyd, Yosi Mizrahi Senaryo: Emre Şahin Görüntü Yönetmeni: Clint Lealos Sanat Yönetmeni: Işıl Çağlar Narler Tür: Dram Süre: 89 dk. Yapım: 2009, Türkiye Dağıtım: Tiglon Film Resmi Web Sitesi:...
  2. Karaoğlan Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Karaoğlan Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu konu; karaoğlan filmi tanıtımı ve fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyükl bir bütçeyle çekilen Karaoğlan filminin ilk fragmanı yayınlandı. Karaoğlan çizgi romanlarının günümüz sinema teknikleriyle sinemaya uyarlanmış hali olan bu filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı yaptı. Başrollerinde Volkan Keskin, Hakan Karahan, Özlem Yılmaz, Müge Boz ve Hasan Yalnızoğlu...
  3. CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 1

CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 1

Bu konu; CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videoları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 Ocak 'ta vizyona giren ve öncesinde sizler için tanıtım fragmanını yayınladığımız CM101MMXI Fundamentals filminin üç tane yeni teaserı yayınlandı. Kısa tanıtım olarak çevirebileceğimiz teaserlarda filmden üç kısa sahne yer alıyor. İşte merak edilen teaserlardan ilki......
  4. CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 2

CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 2

Bu konu; CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 2 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, az önce ilk teaserını paylaştığımız CM101MMXI Fundamentals filmi Cem Yılmaz 'ın son filmi olarak 3 Ocak günü vizyona girdi. İzleyicinin merakla bekleridği filme henüz gidemeyenler için ikinci teaserınız yayınlıyoruz bu sayfamızda... http://www.youtube.com/watch?v=9LVVDiUrOII
  5. CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 3

CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 3

Bu konu; CM101MMXI Fundamentals Filmi Yeni Tanıtım Videosu 3 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 Ocak günü vizyone giren yepyeni filmlerden biri de, ünlü komedyen Cem Yılmaz 'ın merakla beklenen CM101MMXI Fundamentals filmiydi. Nihayet izleyiciyle buluşan filmin teaserları da yayınlandı. İlkini buradan, ikincisini de buradan izleyebileceğiniz teaserlardan üçüncüsü ise bu...

Sayfayı Paylaş