gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

cnbc-e uydu frekansı yeni

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

cnbc-e uydu frekansı 2011 2012 Cnbc-e tv sini seyretmek isteyen arkadaşlarımız için tv frekans listelerini vermek istiyoruz.

Frekans: 11054 H 30000 FEC: 5/6 Türksat 3A/2A 42.0°E Uydusu

cnbc-e uydu frekansı yeni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. . . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

. . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

SEVDA MEVSİMİ Dün gece sabaha kadar ağladım O eski günleri nasıl aradım Seni ölesiye severken canım Böylemi geçecek sevda mevsimi Seni ölesiye severken canım Sensiz mi bitecek sevda mevsimi Kavuşuruz diye avunurum ben Sensizlik çok zormuş yanıyorum ben İçimi ince bir sızı kavurur Sensiz mi bitecek sevda mevsimi İçimi ince bir sızı kavurur Böylemi geçecek sevda mevsimi...
  2. Cnbc-e Sevenler Kulübü

Cnbc-e Sevenler Kulübü

Cnbc-e sevenler buraya :) Ama kişisel nefretinizi klübün kapısında bırakacaksınız girerken :)
  3. Arayanlara Bugün Tv uydu frekansı bilgileri

Arayanlara Bugün Tv uydu frekansı bilgileri

bugün tv uydu frekansı bugün Tv frekansı 2011 bugün tv frekansı 2012 Selam arkadaşlarım, Bugün Tv 'nin uydu frekanslarını merak eden arkadaşlarımız için gereken bilgileri aşağıda veriyoruz. Kanal Adı:Bugün TV Uydu Adı:Türksat 3A Yönü:42° E Frekans:10982 H SR FEC :9600 5/6 Mode:FTA Kapsama:3A East
  4. Kanal D HD Uydu Frekansı Ayarları 2011-2012

Kanal D HD Uydu Frekansı Ayarları 2011-2012

kanal d hd uydu frekansı ayarları 2011-2012 nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Öyle Bir Geçer Zaman Ki hayranı mısınız? Ya da Kuzey ve Güneykolik olmaya adaysınız :) Fatmagül'ün Suçu Ne merak ediyorsanız,hemen kanal d uydu frekans ayarlarını verelim,ayarlayın ,izleyin melekler :) Türksat 3A (42° E) 11938 H 27500 MPEG-4/HD Videoguard Aynı ayarlarla Discovery HD...
  5. Show Tv İzlemek İçin Uydu Frekansı Bilgileri

Show Tv İzlemek İçin Uydu Frekansı Bilgileri

2012 Show TV Uydu Frekansı show tv yeni uyfdu frekansı Sevgili melekler, Show Tvnin en güzel programlarını ve reytingli dizilerini izleyebilmeniz için işte 2012 Show TV Uydu Frekansı bilgileri... SHOW TV türksat 3a yeni frekansları şöyle; Frekans : 11964 Polarizasyon : H - Yatay Kapsama :Dogu SR :5925 FEC : 3/4 V-PID :308 A-PID :256 Uydu:Türksat 3A

Sayfayı Paylaş