gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Cnr'da düzenlenen moda fuarı'nda bir tanıtıma katılan aysun kayacı'nınarabası soyuldu

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 1.5 saatlik tanıtım sonrası arabasına yönelen Kayacı, soyulduğunu fark edince yetkililere bildirdi. Çantasını yanında bulunduran Kayacı, cüzdanını arabada bıraktığı için kimliği, kredi kartları ve bir miktar parasınının çalındığını söyledi. Kayacı, 'Üzgünüm, ne diyebilirim ki' diye konuştu.

İkoncanlar beni zayıflattı

Bu arada genç manken 5 kilo verdiğini söyleyerek cumartesi günü çıkacağı tatil için hazır olduğunu söyledi. Kayacı, Bodrum'daki bikinili güzelleri gördükten sonra komplekse girdiğini söyleyerek acil zayıflama yöntemlerine başvurduğunu belirtti. Kayacı, 'Beş kilo verdim. Her gün bir saat yüzüyorum. Olabildiğince haşlanmış sebzeler yiyiyorum ve yağdan kaçıyorum' dedi.

Cnr'da düzenlenen moda fuarı'nda bir tanıtıma katılan aysun kayacı'nınarabası soyuldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perdede bir moda klasiği...

Perdede bir moda klasiği...

Bir dokunuşu ile kumaşa bambaşka bir hava katıyor, pencerelerde zerafet yaratıyor... Türkiye’de, kadınlar için brodenin modası hiçbir zaman geçmedi. Zengin motifleri ile kumaşa her zaman estetik katan brode, zerafetin sembolü oldu. Bugüne kadar ürettiği 1000’den fazla desenle perdede brodenin adresi olan Broderi Narin’in, güncel koleksiyonunda 100 farklı desen yeralıyor....
  2. aileye katılan yeni bir bebek

aileye katılan yeni bir bebek

Aslı Bozbey Akalın Uzman Psikolojik Danışman Aileye bir bebeğin, kardeşin katılması heyecan vericidir. Bu heyecanın yanı sıra, hem ebeveynlerde hem de evin büyük çocuğunda çeşitli kaygılar da görülebilir. Anne ve baba yeni doğanın sorumluluğuna alışmaya çalışırken, evin büyük çocuğu da artık ilgi odağı olmadığı fikrini benimsemeye çabalar. Bu da evde değişim rüzgarların esmeye başlaması ve...
  3. Aysun Kayacı yaşadığı tek bir aşktan pişman olduğunu söyledi.

Aysun Kayacı yaşadığı tek bir aşktan pişman olduğunu söyledi.

Ozan Sevindik ile mutlu bir beraberliği olan Aysun Kayacı yaşadığı tek bir aşktan pişman olduğunu söyledi. Futbolcu Emre Aşık ile yedi yıl aşk yaşayan Kayacı Günaydın'a , "Aşk adına bir kez pişman oldum. Çok büyük fedakarlıktı. En kıymetli zaman dilimimdi. Her şey daha tazeydi, daha meraklıydım, algılarım daha açıktı. 18 yaşındaydım. Bir bakıma gençliğimi hediye etmiştim ama sonuçta...
  4. çok ilginç bir moda defilesi:)

çok ilginç bir moda defilesi:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş