gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır Selam hanımlar sizlerden çoban salatası tarifi istiyorum kendi yaptığınız tariflerden olursa sevinirim:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çoban Salatası tarifi nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kereviz salatası nasıl yapılır?

Kereviz salatası nasıl yapılır?

Hanımlara acaba Kereviz salatası nasıl yapılır? Tarifini bilen var mı
  2. Resimli Ananas Salatası nasıl yapılır

Resimli Ananas Salatası nasıl yapılır

Ananas Salatası Tarifi Resimli Ananas Salatası nasıl yapılır Evet Melek'ler, salata menülerinize bir yenisini daha katmak istiyorsanız, bu yazımızda lezzetli mi lezzetli resimli ananas salatası tarifini de deneyin :) Şimdiden afiyet olsun diyor ve yeni bir tarifte görüşene dek kendinize iyi bakın diyoruz :) Ananas Salatası Tarifi Resimli Ananas Salatası malzemeleri 1 küçük ananas 1...
  3. avakado salatası nasıl yapılır ?

avakado salatası nasıl yapılır ?

Avakado salatası tarifi ve yapımını arıyorum da arkadaşlarım. Bu avakado en çok tavuk ürünleri ile iyi gidiyor diye duydum bugün almak istiyorum bunun salatasını nasıl yapabilirim bilen yada daha önce yapan var mı ?
  4. Nefis Çoban Kavurma Tarifi...Çoban Kavurma Nasıl Yapılır...

Nefis Çoban Kavurma Tarifi...Çoban Kavurma Nasıl Yapılır...

Çoban Kavurma Tarifi Çoban Kavurma Nasıl Yapılır Lezzetli bir o kadarda görüntüsü muhteşem olan iştahınızı kabartan Çoban Kavurma nasıl yapılır işte tarifini veriorum sizlere..Misafirlerinize sunacağınız bu lezzetli yemeği sizlerde yapın... Misafirleriniz hayran kalsınlar...İşte sizinle elbasan tavayı da paylaşmak istiyorum... Malzemeler: 500 gr kuşbaşı doğranmış kuzu but 2 yemek...
  5. çoban güveci nasıl yapılır ?

çoban güveci nasıl yapılır ?

Kızlar eşim bir yemek yemiş lokantada çoban güveci demişler. Tutturdu sen de yap diye, bilmiyorum dedim, sor meleklerine dedi :) Bilen varmı bu yemeği ?

Sayfayı Paylaş