gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çocuğa bakıcı tutmak doğru mudur?

Konu, 'Çocuk Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, pek çoğunuz çalışıyor ve bebek istiyorsunuz. Hayat şartları malum, geçim zor iş. Allah herkese kolaylık versin. Bebeğiniz inşaallah hayırlısıyla en kısa zamanda oldu diyelim. İş hayatınızdan vaz mı geçeceksiniz, yoksa bakıcımı tutacaksınız? Bebek sahibi olmayı gözü kar aseçebilirsiniz ama şunu da bilmiyorsunuz ki uzun süre çalışan kadınlar bir anda eve kapanınca travma bile geçirebiliyorlar. Bu durumu nasıl aşmayı düşünüyorsunuz ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer gerçekten güvenebileceğiniz bir bakıcı ise ve şartlar uygunsa elbette tutulabilir. Benim ikiz bebişleriminde uzun bir süredir bakıcıları var sonuçta ikiz bebek bakımı zor iş aile büyüklerimden herhangi birinin yanıma gelip yardımcı olması gibi bir seçeneğim de yok. Çok şükür Allah razı olsun eşimde bu konuda maddi imkanlar elverdiğince bakıcı konusunda bana hep destek oldu bir süredir eşimle birlikte çalışıyoruz. Yardımcı kızımız uzun süredir yanımız da olduğu için bize o güveni verdi gözüm arkada kalmıyor akşamları eşimle iş dönüşü bebişlerimizle vakit geçirip onlarla ilgileniyoruz. Sonuçta bakıcı bulmak hele ki bu devirde güven ve maddi açıdan zor iş ama buldunuzmu da mümkün olduğunca bırakmamalısınız.

Çocuğa bakıcı tutmak doğru mudur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklara bakıcı seçimi ve dikkat edilecek hususlar

Çocuklara bakıcı seçimi ve dikkat edilecek hususlar

bakıcı seçimi bakıcı sözleşmesi çocuk sözleşmesi çocuk bakıcısı Çocuklarını çalışarak büyüten anneler, çocuklarını bir bakıcıya emanet etmenin yaşamlarındaki en zor tecrübelerden biri olduğunu söylerler. Aileler, çok zor olan çocuk bakıcısı arayışı ve doğru bakıcıya karar verme süreçlerinde belli noktalara dikkat ederlerse kendileri ve çocukları için en sağlıklı seçimi kolaylıkla yapabilirler....
  2. Bakıcı Kadın 14 Yaşındaki Çocukla Birlikte Oldu

Bakıcı Kadın 14 Yaşındaki Çocukla Birlikte Oldu

sapık kadın oyunları sapık bakıcı oyunları bebek bakıcısı bebek bakıcısı sapıklar kadınlar oyunu Bakıcılığını yaptığı üç kardeşten 14 yaşındaki en büyüğüyle ilişkiye giren ABD'li kadın "Birbirimizi seviyoruz. 40 kez cinsel ilişkiye girdik" dedi. ABD'de para karşılığı çocuklara bakıcılık yapan 25 yaşındaki Annette Martinez adlı kadın, bir müşterisinin 14 yaşındaki oğluyla ilişkiye...
  3. Çocuk Yüreğini Diri Tutmak

Çocuk Yüreğini Diri Tutmak

Çocuk Yüreğini Diri Tutmak Hani bazen hissettiklerimizle dolup taşarız anlatmak isteriz ama bir türlü anlatamayız. Yaşadığımız zorluklar yüzünden bazen yüreğimiz yorulur, hislerimize tercüman olacak bir liman ararız. Duyguların deniz dalgaları gibi sürekli değiştiği, sevginin ve öfkenin med-cezirler gibi yer değiştirdiği zamanlar yaşar yüreğiniz. Bazen bir şiirin mısrası, bir roman’ın...
  4. Sık Bakıcı Değiştirmek Çocuğu Olumsuz Etkiliyor

Sık Bakıcı Değiştirmek Çocuğu Olumsuz Etkiliyor

bakıcı problemleri bakıcı değiştirmek bakıcısını siken çocuk cocuk bakıcısını sikiyor Çalışan annelerin en büyük sorunu çocuklarını emanet edebilecekleri güvenilir bir bakıcı bulmak Ne yazıkki medyadanda son zamanlarda gördüğümüz bazı bakıcı olayları anneleri bu konuda daha da çok titiz düşünmeye zorluyor sonuçta bu sizin çocuğunuz canınız ve en iyi şekilde emin ellere emanet etmek...
  5. çocuğum ağlamasın diye herşeyi yapmam doğru mu ?

çocuğum ağlamasın diye herşeyi yapmam doğru mu ?

Merhabalar. 14 aylık bir bebeğim var ve onu büyütürken pek çok soru işareti kafama takılıyor.Bunlardan biri de onların herşeyi istemeleri.Acaba diyorum ağlamasın diye her dediğini yapmak mı doğru, yoksa bir yere kadar ağlamasına kulak tıkamakmı? Yani terbiye verip disiplini öğretecem diye ağlatmak mı, psikolijisi bozulmasın , bozulan benim psikoljim olsun demek mi? İşin içinden çıkamadım...

Sayfayı Paylaş