gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuğum bir türlü kendine güvenmiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ilkokul son sınıftaki oğlum kendine güvensiz bir tip olup çıkıverdi. Bizim gibi sosyal bir ailenin nasıl böyle bir çocuğu olur anlamıyorum. belkide yanlış birşeyler yapıyoruzdur onuda bilemiyorum. Bu hususta bana destek olacak birşeyler tavsiye edebilecek kızlar var mı ? ne yapmam lazım bu çocuk çok içine kapanık acaba beklemeli miyim yoksa birşeyler yapmalı mıyım ya ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
çocuğum bir türlü kendine güvenmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kadının türlü türlü değişimi

bir kadının türlü türlü değişimi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir Türlü Vazgeçemediğimiz Huylarımız..

Bir Türlü Vazgeçemediğimiz Huylarımız..

bir türlü vazgeçemediğimiz huylarımız, nelerdir, hangileridir, nedenleri, sebepleri, ile ilgili resimleri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bazı huylarımız vardır, bir türlü önüne geçemeyiz.Tik gibi yerleşmişlerdir üzerimize..Yapılan bir araştırmaya göre bakın ne garip huylardan vazgeçemiyor muşuz.. ►%82,35 Çekirdek yemek ►%51,47 Bir şekilde dile dolanan tamamı bilinmeyen...
  3. Bir Türlü Geçmeyen Cilt Lekeleri

Bir Türlü Geçmeyen Cilt Lekeleri

geçmeyen cilt lekeleri cilt lekeleri için cilt lekeleri nasıl geçer cilt lekeleri nasıl tedavi edilir ile ilgili bilgiler burada melekler. Pek çok sebepten dolayı cilt lekeleri oluşabilir melekler . Güneşten kaynaklanan cilt lekeleri, gebelikte oluşan cilt lekeleri ya da akne izleri gibi pek çok sebep cilt lekelerini oluşturur. İlerleyen teknoloji sayesinde günümüzde pek çok cilt lekeleri...
  4. Çocuğum bir türlü ödevlerini yapmıyor yardım edin

Çocuğum bir türlü ödevlerini yapmıyor yardım edin

Arkadaşlar benim gibi olanınız varmı bilmiyorum ama kızım hiç ödevlerini yapmak istemiyor. Çok zorluk çekiyorum.Benim gibi olanınız varmı aranızda, ne tavsiye edersiniz bana ? :S
  5. çocuğuma ders çalıştıramıyorum bir türlü imdatt!

çocuğuma ders çalıştıramıyorum bir türlü imdatt!

Arkadaşlar çocuğuma ders çalıştıramıyorum bir türlü.Sabır sabır yakında çatlayacağım.Şimdi 15 gün tatil gel arada test çözelim diyorum, yok, ders zamanı zaten işkence.Fikri olan varmı ben ne yapayım ?

Sayfayı Paylaş