gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuğum çok yaramaz ne yapmalıyım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

oğlum 12 aylık çok hareketli sürekli herkes onunla ilgilensin istiyo ben çalışıyorum gündüzleri birlikte değiliz o yüzden eve gittiğimde herşeyden önce ona vakit ayırıp sakinleştirmeye çalışıyorum fakat yetmiyor kucağımdan indiripte bir iş yapamıyorum bununla ilglideneyimi olan arkadaşlar yardımınızı istiyorum nasıl davranmalıyım

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

çocuğum çok yaramaz ne yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuğum çok çekingen ne yapmalıyım?

çocuğum çok çekingen ne yapmalıyım?

çocuğum çok çekingen erkek çocuğum olması için ne yapmalıyım cocugum cok cekingen pısırık erkek çekingen Çekingenlik, sosyal ortamlardan kendini geri çekme, çok yakını dışındaki diğer insanlarla aynı ortamı paylaşmaktan çekinme, başka insanlarla bir ilişki için girmek istememe, başkalarınca olumsuz değerlendirilmeye aşırı duyarlı olma gibi, davranış ve düşüncelerle açıklanabilir. Çekingen...
  2. çocuğum çok yaramaz!!!

çocuğum çok yaramaz!!!

Çocuğa hangi davranışlarının iyi, hangi davranışları yapmaması gerektiğini öğretmek ebeveynlerin görevidir. Bunların çocuğa öğretilmesi aslında sanıldığı kadar zor değildir, ancak biraz sabır gerektirir. Özellikle küçük çocukların öğrenmesi zaman aldığından,hatalı bir davranışı değiştirmek genellikle birkaç haftalık bir çalışmayı gerektirir. Bunun için acele edip hemen ümitsizliğe...
  3. ne yapmalıyım çok sarsıldım

ne yapmalıyım çok sarsıldım

merhaba arkadaşlar benim kafam cok karışık.ben işim geregi doguda kücük bir ilcede yasıyorum.burada tanıştıgım yaklasık sekiz aydır süren bi ilişkim var.sevgilimin bir ay önce tayini cıktı o giderken cok üzüldüm ve bunu biraz abartıp onu biraz sıktım sanırım neyse o yaldayken benim bu üzüntülerim yüzünden tartıştşk dedim ya biraz sıktım sanırım.telefonu kapattıktan sonra üç dört gün hiç...
  4. Çocuğunuz Acıkmıyorsa Ne Yapmalısınız ?

Çocuğunuz Acıkmıyorsa Ne Yapmalısınız ?

Çocuğun Acıkmama Nedeni Bebeğim Acıkmıyor Ne Yapmalıyım Sevgili melekler, çoğu annenin şikayeti olan çocuklarda iştahsızlık ne yazık ki bazen anneleri çileden çıkarır. Eğer siz de bebeğim acıkmıyor ne yapmalıyım diyenlerdenseniz, Çocuğun Acıkmama Nedeni ve yapabileceklerinizi bu sayfamızda ki uzman görüşlerinden öğrenebilirsiniz... Beslenme, çocukların en önemli fiziksel...
  5. Çocuğum kekeliyor ne yapmalıyım?

Çocuğum kekeliyor ne yapmalıyım?

çocuklarda konuşma bozukluğu,çocuklarda kekemelik,çocuklarda kekemelik nasıl geçer,çocuklarda kekemelik tedavisi hakkında bilgiler Konuşma bozukluklarından biri olan kekemelik çocuk yaşlarda ortaya çıkabiliyor. Çocuklarımızın, seslerde, hece ve sözcüklerde uzatmalar yapması, sözcükleri tekrarlaması veya konuşurken duraklaması kekemelik olarak tanımlanıyor. Psikolog Fatih Bilal, anne babalara...

Sayfayı Paylaş