gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğum İştahsız Diyorsanız Mutlaka Okuyun !!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar burda bazen okuyorum çocuğum iştahsız falan diye. Sürekli buray takip eder bilgi alırım, şimdi ben bilgi vermek istiyorum. Eğer çocuğunuz iştahsızsa ona keçiboynuzu özü yedirin.Bana da bir arkadaşım söyledi. Çocuğum çok iştahsızdı. Aldım aktardan kullanıyorum ve ciddi anlamda yemek yemeye başladı. Sabah akşam aç karnına 1.5 tatlı kaşığı yediriyorum. Pekmezden akışkan bir kıvamı var.Benim durumumda çok kişi vardır kesin.Deneyin görün sonucu, bana da dua edin ama :)

Çocuğum İştahsız Diyorsanız Mutlaka Okuyun !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İştahsız çocuklar..

İştahsız çocuklar..

Çocuklardaki iştahsızlığın önüne geçilmesi için, yemekten bir saat önce ve yemek sırasında sıvı alımının sınırlandırılması gerekir; çünkü çocuklar içmeyi yemeğe tercih eder ve kolayca doygunluk hissi duyar, böylece almaları gereken besinleri yetersiz tüketirler. Anemi, bağırsak parazitleri ve hastalıklar iştah kaybına yol açar. Psikolojik nedenler de iştahsızlığı etkilemektedir. Normal büyüme...
  2. Vücudum Şişiyor Diyorsanız Mutlaka Okuyun

Vücudum Şişiyor Diyorsanız Mutlaka Okuyun

vücudum şişiyor vücut şişliği nedenleri Yüzüğünüz parmağınıza mı oturuyor ? Kilo almadığınız halde en sevdiğiniz kıyafetiniz üzerinize olmuyor mu melekler ? Bu aralar vücudum şişiyor diye etrafınıza dert mi yanıyorsunuz ? O halde en kısa zamanda bir doktora görünmelisiniz. Zira pek çok ciddi rahatsızlığın habercisi olabilen ödem problemi ile karşı karşıyasınız demektir. Tüketilen su...
  3. ''Ne Yaptıysam Bir Türlü Kilo Veremedim'' Diyorsanız Mutlaka Okuyun

''Ne Yaptıysam Bir Türlü Kilo Veremedim'' Diyorsanız Mutlaka Okuyun

kilo vermenin yolları kilo vermenin sırları Sevgili melekler, eğer siz de ''Ne yaptıysam kilo veremedim'' diyenlerdenseniz orada bir durun ve makalemizi bir okuyun. Mutalaka bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir. Bilinçsizce yaptığınız tehlikeli diyetlerin size ilerde birer sağlık sorunu olarak döneceğini unutmayın diyoruz ve kilo vermenin sırları hakkında bazı tüyolar vermek...
  4. Çocuğunuz Çok İnatçıysa Bu Sayfayı Mutlaka Okuyun !

Çocuğunuz Çok İnatçıysa Bu Sayfayı Mutlaka Okuyun !

Çocuğum Çok İnatçı Ne Yapmalıyım Çocuğun İnatçı Olmasının Nedeni Nedir Çocuğum Çok İnatçı Ne Yapmalıyım sözleri anne babaların pek çoğunun ağzından dökülen cümlelerdendir melekler. İnatçı bir çocuğa sahip olmak son derece zor, sabır gerektiren, sinirleri zorlayıcı bir meseledir. Biz de bu durumdan şikayetçi ebeveynler için Çocuğun İnatçı Olmasının Nedeni Nedir , bu durum karşısında...

Sayfayı Paylaş