Çocuğum İştahsız Diyorsanız Mutlaka Okuyun !!

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Çocuğum İştahsız Diyorsanız Mutlaka Okuyun !!

Çocuğum iştahsız yemek yemiyor nasıl yedirebilirim Çocuklarda iştah arttıran besinler burada

Arkadaşlar burada bazen okuyorum çocuğum iştahsız falan diye. Sürekli burayı takip eder bilgi alırım, şimdi ben bilgi vermek istiyorum.

Eğer çocuğunuz iştahsızsa ona keçiboynuzu özü yedirin. Bana da bir arkadaşım söyledi. Çocuğum çok iştahsızdı. Aldım aktardan kullanıyorum ve ciddi anlamda yemek yemeye başladı. Sabah akşam aç karnına 1.5 tatlı kaşığı yediriyorum. Pekmezden akışkan bir kıvamı var. Benim durumumda çok kişi vardır kesin. Deneyin görün sonucu, bana da dua edin ama :)

iştahsız çocuk.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de ikizlerimden ömer için keçiboynuzunu denedim ama pek işe yaradı diyemem sonradan benim oğlumun acıyı çok sevdiğini görünce acılı menemenle takviye ettim düzeldi. Ne alaka diyeceksiniz de ne bileyim bizimki garip oğlan :D:D Şimdi hala çitlenbik ama çiğköfte menemen deyince akan sular duruyor. Yani sevdikleri yiyecekleri yemekleri tespit ederek kilo almalarını sağlayabilirsiniz.

Canı içinde olsun da kilonun çok önemli olduğunu düşünmüyorum kızlar. Sizler ne diyorsunuz ?

Geri