gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğum Okulda Nasıl Besleniyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yakında okullar açılacak, çocuğum okulda nasıl besleniyor, yada beslenmesi nasıl olmalı neler yemeli kızlar. İlkokul birinci sınıfa yeni başlayacakta bana önerileriniz neler teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çocuğum Okulda Nasıl Besleniyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okula giden çocuk nasıl beslenmeli?

Okula giden çocuk nasıl beslenmeli?

ANNE VE BABALAR DİKKAT! Okula giden, sınava hazırlanan çocuklar verimli olabilmek için öğünlerinde demirden zengin olan kırmızı et, yumurta, kuru baklagilller, pekmez, kuru kayısı, koyu yeşil yapraklı sebzeleri yeterince almalı Çocuğunuza sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız buna küçük yaşlardan başlamalısınız. Özellikle tost ve hamburger, patates kızartması, kolalı...
  2. bu çocuklar çamurla besleniyorlar!!!

bu çocuklar çamurla besleniyorlar!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. hamileler nasıl besleniyorsunuz

hamileler nasıl besleniyorsunuz

merhabalar ben şu an iki aylık hamişim tecrübeli annelere ve anne adaylarına sorum şu şekilde acaba hamileler nasıl beslenmeli gebelikte hangi besinleri almalıyız bebeğin anne karnında sağlıklı gelişmesi için önerilen gıdalar ve besinler nelerdir bu konuda bana bilgi verebilirsiniz
  4. Tülin Şahin Nasıl Besleniyor

Tülin Şahin Nasıl Besleniyor

Tülin Şahin Nasıl Besleniyor”İşim gereği kilomu hep muhafaza etmek durumundayım. Öğünlerim hep düzenli. Sosyal ortamda bile boğazımı tutarım ve fazla yemem. Biraz mecburiyetten hamur işlerini ve tatlıları pek yemem. Somon balığına, her türlü zeytinyağlıya ve sebze yemeğine bayılırım. Bir de mercimek köftesi gördüğümde dayanamıyorum. Meyve ve süt ürünlerini de tüketiyorum. Sigara ve alkolden...
  5. Okul Çocukları Nasıl Beslenmeli?

Okul Çocukları Nasıl Beslenmeli?

okul çocuğunun beslenmesi, okul çocuğu için günlük menü, sağlıklı beslenme Sevgili melekler, okul çağındaki çocukların beslenmesi son derece önemlidir. Tam gelişme çağıda olan okuş çocuklarının sağlıklı beslenmeleri için her besin grubundan yeterli mikltarda tüketmeleri gerekir. İlerdeki hayatlarını etkileyecek olan doğru beslenme alışkanlıklarının daha çocuk yaşta edinilmesi gerekir....

Sayfayı Paylaş