gebe
  1. tuğcan

tuğcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çocuğum olmuyor

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında tuğcan tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar aranızda aşılama yaptıran var mı?

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    bence mutlaka yaptırmalısın asılama cok pahalı bırsey degıl dıye bılıyorum 5 yıldır bebeklerı olmayan bır arkadasım yaptırdı 7 ay once ılk asılamada tuttu hemde ıkız :)

çocuğum olmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden çocuğum olmuyor?

Neden çocuğum olmuyor?

çocuğum neden olmuyor çocuğum olmuyor neden cocugum ne yapmalıyım PSİKOLOJİK SORUNLAR RUHSAL FAKTÖRLER Sürekli bebek olup olmayacağının düşünmek. karı kocayı ama özellikle kadını çok ağır stres altına sokmakta. Stres hormonları yumurtlama döneminde kadının yumurtlamasını ve çatlamasını önlüyor. Rahatlamak için mutlaka meditasyon ,jimnastik yada yoga yapmalı. Hiçbirşekilde hamile...
  2. 1 senedir evliyim çocuğum olmuyor

1 senedir evliyim çocuğum olmuyor

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buyu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocum olmadi ne kadarda urasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtalimda ki oldunu söyledi ve yumurtaliklarim bir tanesi dönmüs ve ameleyat oldum herneyse ve bir hafta önce iliskiye girdim...
  3. Sekonder infertilite ikinci çocuğunuz olmuyorsa

Sekonder infertilite ikinci çocuğunuz olmuyorsa

sekonder infertilite sekonder infertilite nedenleri yumurtlama olmuyorsa çocuğunuz olmuyorsa seconder Evet melekler Daha önce çocuk sahibi olan ve ikinci bebeği isteyipte sahip olamayanlar var aşağıdaki konu umarım sizi bilgilendirir:) İkinci Bebeğiniz Olmuyorsa Bebek sahibi olmuş çiftler veya daha önce gebelik söz konusu olmuş kadınlar için şaşırtıcı bir durum olarak...
  4. 2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

slm arkadaslar benım ıkı bucuk yasında bı oğlum var hemde bı kerede hamıle kalmıştım ona ve şimdi ikinciyi istıyoruz özellıklede eşim çok istıo 4 aydır korunmuyoruz ama olmuyo eşime bı evlat daha vermek ıstıyorum bunun için çok üzülüyorum..bakalım adetıme 4 gun kaldı acaba kanda çıkarmı varsa??? ben yıne o duyguyu yaşadım Allahım yaşamayanlara benden önce nasıp etsın inşallah..
  5. Çocuğumuz olmuyor nedenleri nelerdir?

Çocuğumuz olmuyor nedenleri nelerdir?

Kısırlık şikayetiyle başvuran çiftlerde nedenin yaklaşık %40’ ı kadından kaynaklanmaktadır. Kadın kısırlığında karşımıza çıkan en sık nedenler olarak yumurtlama bozuklukları, tüplerdeki tıkanıklıklar ve endometriyozis sayılabilir. Bunun dışında günümüzde çocuk doğurma yaşının ilerlemesi nedeniyle yaşa bağlı yumurtalık kapasitesinin azalması veya yumurtalık fonksiyonlarının erken yaşta azalması...

Sayfayı Paylaş