gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğum tırnaklarını yiyor ne yapmalıyım ne tavsiye ediyorsunuz =

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 13 yaşında bir oğlum var oyun oynarken yada tv izlerken tırnaklarını yiyor. Kocamanda oldu acaba bi sorunum uvar ne yaptımsa vaz geçirtemedim. Tavsiyelerinize ihtiyacım var

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Çocuklarda tırnak yeme alışkanlıkları ve bu alışkanlıklara çözüm olan önerilerimiz için BURAYA TIKLAYIN ve çocuğunuzun tırnak yemesine engel olun.:)
    Sağlıklı günler dileriz...
    Meleklermekani.com

Çocuğum tırnaklarını yiyor ne yapmalıyım ne tavsiye ediyorsunuz = konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklar neden tırnaklarını yer?

çocuklar neden tırnaklarını yer?

çocuklar neden tırnak yer çocuk neden tırnak yer bebekler terler çocuklar terler bebeklerin başı Uzmanlar, tırnak yemenin çocuğun yaşamında hangi dönemde ortaya çıkmış olursa olsun kesinlikle bir uyum ve davranış bozukluğu olarak kabul edilmesi ve mutlaka altında yatan sebeplerin tespit edilerek ortadan kaldırılması gerektiğini ifade etti. Sebepleri araştırılmalı Üzüntü, gerilim, kaygı, öfke,...
  2. Çocuk neden tırnak yer?

Çocuk neden tırnak yer?

burun karıştırma alışkanlığı burun karıştırma sebepleri çocuklarda insanlar neden tırnak yer nedenleri Anne – babalara, uzun süren tırnak yeme davranışıyla karşılaştıklarında, bunun altında yatan psikolojik faktörlerin neler olabileceğini öğrenmek ve gerekli önlemleri alabilmek için bir psikologdan yardım almanızı öneriyorum meleklerim. ÇOCUK NEDEN TIRNAK YER? Çocuklar merak,can...
  3. Acil tırnak kırılmasında ne yapmalı?

Acil tırnak kırılmasında ne yapmalı?

tırnakların kırılmaması için ne yapılmalı tırnakların kırılmaması için ne yapmalı tırnak yapmalı Tırnak uzatanların en çok sinir olduğu noktalardan biri hiç beklenmedik anlarda tırnak kırılmalarıdır.Eğer tırnağınız kırıldıysa ve yanınızda tırnak törpünüz yoksa size gerekli olan sadece bir kibrit kutusu:) Kibrit kutusunun kibriti yaktığı*nız kısmı acil tırnak kırılmalarında size törpü görevi...
  4. 4yasinda oglum tirnak yiyor ne yapmalıyım yardımm

4yasinda oglum tirnak yiyor ne yapmalıyım yardımm

herkese iyi aksamlar 4 yasinda oglum var ve surekli tirnaklarini yiyiyor burun pisligini kafayi yicem ne yaptiysam vazgeciremiyorum
  5. Bebeğimin tırnağını kesemiyorum ne yapmalıyım?

Bebeğimin tırnağını kesemiyorum ne yapmalıyım?

bebeğin tırnağı nasıl kesilir,bebeklerde tırnak nasıl kesilmeli,bebeğin tırnağını nasıl kesmeliyim,bebeklerde tırnak kesme hakkında bilgiler Tırnakların çabuk uzamaması için çok kısa kesmek sakıncalıdır. Çok kısa kesilen tırnaklar diplerinde enfeksiyona veya kanamaya sebeb olabilir. Bebeğinizin tırnaklarını çocuklar için üretilen küçük çıt çıt makaslarla kesebilirsiniz, eğer normal tırnak...

Sayfayı Paylaş