gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğuma bakan babaannesinden dertliyim :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çalışıyorum mecburum.Çocuğuma babaannesi bakıyor.Allah için gözüm arkada değil ama onu fazla sahiplendi sanki.Mesela birşey yedirmesini istiyorum, 2 gün sonra gelip şunu yedirdim bak çok faydalı diyor. Kendini çok övüyor. Akşam çocuğuma kavuşup hasret giderirken gözü sürekli bizde. Yani abartmıyorum da ama bu olaylare beni çok kırıyor. Sesimi de çıkaramıyorum.Çok mutsuzum..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Vay bee mutsuzluğa bak :) Demek ki ney miş ? Eldekinin kıymeti olmazmış. E şimdi siz çalışırken çocuğunuzun babaannesi olmasaydı ve siz çocuğunuzu bakıcıya verseydiniz ne olcaktı ? Çocuğunuzu kanı gibi sahiplenen ve evlat yetiştirmiş bir kadının yaptıkları neden bu kadar zorunuza gidiyor anlamış değilim. Bunun için bence şükür etmelisiniz ama siz mutsuz oluyorsunuz. Diyecek birşey bulamıyorum :)

deniz-07 bunu beğendi.
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İyi güzel diyorsunuz. Zaten başta da dedim gözüm arkada değil Allah razı olsun. Ama zaten akşamdan akşama gördüğüm çocuğumu bana sanki benim değil de onunmuş gibi davranması yaralayıcı değil mi ? Sizin çocuğunuz yok herhalde...:(

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bu durumda ya yardan ya serden vazgeçmeniz gerekiyor kanımca...

5. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    bence çok bencilsin ne güzel bakıyormuş işte gözümde arkada degil diyorsun baksalar bir dert bakmasalar bir dert

deniz-07 bunu beğendi.
  6. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    bencede sevinmelisin daha.bak gözü gibi bakıormuş çocuğuna.neler duyuyoruz bakıcı hikayeleri...elbette senin kanın ama sana öle gelmiştir belkide..sahiplensin onunda torunu.bence bu durumdan mutlu olmaya bak derim

7. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    unutmaki eşini yetiştirip bu gunku haline getirende o muhterem anne ;ne güzel torununa canı gıbı sahip çıkıyormuş bakmasa bakmıyor dersın

Derya48 bunu beğendi.
  8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

peki ya bu babaanne çocuğunuza benim çocuğum, benim yavrum diye sizin yanınızda sürekli konuşsa, sizin tavsiye ettiğiniz şeyleri dönüp ben yaptım diye size caka satsa ? Durumumu yaşamanız lazım. İşten ayrılın diyen biri olmuş sanırım, mali durumumuz da buna engel :( Yoksa ben kendim büyütmek bu keyfi kendim yaşamak isterdim.. :(

9. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    canım o zaman bebek fıkrını erteleyecektın ıkısı bır arada olmuyor bazı zamanlarda ,ne ıstıyorsunkı bakıcımı ama unutma hıcbır bakıcı babaannesı gıbı bakamaz evladına

Derya48 bunu beğendi.
  10. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    hepımızın evladı var yoksada kımımızınkı yolda ,kaynanamda gelıyor hergun kızımı yıkıyor gıydırıyor mamasını yedırıyor o onunla ılgılenırken ben ıslermı yapıyorum ,benden cok ılgılenıyor dıyebılırım ama hcıbır zaman kısknclık duygusu hıssetmedım cunku sonucta kızımında babası bır zamanlar onun evladıydı ona bakılırsa benden onun evladını çaldım ömürlük

Çocuğuma bakan babaannesinden dertliyim :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babaanne

babaanne

Rüyada büyük annesini gören kimse, uzun ömürlü olur ve zengin bir sekilde yasar.
  2. Bakan

Bakan

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla...
  3. ...cami ışıklarına bakan çocuk...

...cami ışıklarına bakan çocuk...

camideki melek camide melek CAMİ IŞIKLARINA BAKAN ÇOCUK... Sonra büyüdüm. İnanmanın huzurundan aklın huzursuzluğuna geçtim. O çocukluk dönemimden sonra bir daha hiç dindar olmadım, oruç tutmadım, dua etmedim, namaz kılmadım. Lise yıllarında karşımdakinin inançlarına hiç aldırmaz, herkesin korktuğu bir güçten korkmamanın tuhaf lezzetiyle diğer çocuklarla kıyasıya tartışırdım,...
  4. babaanne parfesi

babaanne parfesi

İki yaşından sonra verebileceğiniz bir tatlı Afiyetle yesin bebişler:dil: Malzemeler: 2 poşet kremşanti 2 paket kakaolu bisküvi 2 bardak soğuk süt 1 tatlı kaşığı kahve 1/2 çay bardağı suda eritilecek 1/2 su bardağı iri dövülmüş ceviz Yapılışı: 2 bardak süt ile kremşantiyi çırpınız. İçine bisküvileri ufak ufak doğrayın. Suda eritilmiş kahveyi ve cevizleri ilave ederek karıştırın....
  5. babaannem

babaannem

rüyamda geceydi bi gümbürtü geliyodu odadan dışarı çıktığımda babannem tuvalete düşmüş kanlar içinde yerdeydi babaanne diye bağırıyodum ölmüş müydü sağ mıydı bilmiyodum uyandığımda çok korktum ağladım babaannem halen yaşıyor Allah uzun ömür versin inşallah, yorumlarınızı bekliyorum rüyam ne anlama geliyor?

Sayfayı Paylaş