Çocuğuma bakan babaannesinden dertliyim :(

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Çocuğuma bakan babaannesinden dertliyim :(
Çalışıyorum mecburum.Çocuğuma babaannesi bakıyor.Allah için gözüm arkada değil ama onu fazla sahiplendi sanki.Mesela birşey yedirmesini istiyorum, 2 gün sonra gelip şunu yedirdim bak çok faydalı diyor. Kendini çok övüyor. Akşam çocuğuma kavuşup hasret giderirken gözü sürekli bizde. Yani abartmıyorum da ama bu olaylare beni çok kırıyor. Sesimi de çıkaramıyorum.Çok mutsuzum..

Vay bee mutsuzluğa bak :) Demek ki ney miş ? Eldekinin kıymeti olmazmış. E şimdi siz çalışırken çocuğunuzun babaannesi olmasaydı ve siz çocuğunuzu bakıcıya verseydiniz ne olcaktı ? Çocuğunuzu kanı gibi sahiplenen ve evlat yetiştirmiş bir kadının yaptıkları neden bu kadar zorunuza gidiyor anlamış değilim. Bunun için bence şükür etmelisiniz ama siz mutsuz oluyorsunuz. Diyecek birşey bulamıyorum :)

İyi güzel diyorsunuz. Zaten başta da dedim gözüm arkada değil Allah razı olsun. Ama zaten akşamdan akşama gördüğüm çocuğumu bana sanki benim değil de onunmuş gibi davranması yaralayıcı değil mi ? Sizin çocuğunuz yok herhalde...:(

bencede sevinmelisin daha.bak gözü gibi bakıormuş çocuğuna.neler duyuyoruz bakıcı hikayeleri...elbette senin kanın ama sana öle gelmiştir belkide..sahiplensin onunda torunu.bence bu durumdan mutlu olmaya bak derim

unutmaki eşini yetiştirip bu gunku haline getirende o muhterem anne ;ne güzel torununa canı gıbı sahip çıkıyormuş bakmasa bakmıyor dersın

peki ya bu babaanne çocuğunuza benim çocuğum, benim yavrum diye sizin yanınızda sürekli konuşsa, sizin tavsiye ettiğiniz şeyleri dönüp ben yaptım diye size caka satsa ? Durumumu yaşamanız lazım. İşten ayrılın diyen biri olmuş sanırım, mali durumumuz da buna engel :( Yoksa ben kendim büyütmek bu keyfi kendim yaşamak isterdim.. :(

canım o zaman bebek fıkrını erteleyecektın ıkısı bır arada olmuyor bazı zamanlarda ,ne ıstıyorsunkı bakıcımı ama unutma hıcbır bakıcı babaannesı gıbı bakamaz evladına

hepımızın evladı var yoksada kımımızınkı yolda ,kaynanamda gelıyor hergun kızımı yıkıyor gıydırıyor mamasını yedırıyor o onunla ılgılenırken ben ıslermı yapıyorum ,benden cok ılgılenıyor dıyebılırım ama hcıbır zaman kısknclık duygusu hıssetmedım cunku sonucta kızımında babası bır zamanlar onun evladıydı ona bakılırsa benden onun evladını çaldım ömürlük

Geri