gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuğuma ders çalıştıramıyorum bir türlü imdatt!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar çocuğuma ders çalıştıramıyorum bir türlü.Sabır sabır yakında çatlayacağım.Şimdi 15 gün tatil gel arada test çözelim diyorum, yok, ders zamanı zaten işkence.Fikri olan varmı ben ne yapayım ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Doğru ve etkili bir tutumla çocuğunuza ders çalışmayı sevdirebilirsiniz.Ev ödevlerinin yapılması yolunda verilen çabalar, tüm aile için sorun yaratabilir. Çocuğunuzun yaşına ve ihtiyacına uygun bir çalışma programı oluşturun.Bunu uygularken dinlenme sürelerini, ve kısa molalarla ilgili çocuğunuzun da fikrini alın.Çocuğunuza çalışabilmesi için uygun ortamı sağlamaya çalışın.
    Çocuğunuzu başarıların dan dolayı ödüllendirin.Pozitif yorumlar çocuğu ,motive ederek derse yönlendirecektir.Sevgilerimle..

çocuğuma ders çalıştıramıyorum bir türlü imdatt! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kadının türlü türlü değişimi

bir kadının türlü türlü değişimi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

çocuğum ders çalışmak istemiyor ders çalışmak Nedir bu çocuklardan çektiğimiz arkadaşlarım ya, Yahu büyüdükçe dertleride büyüyor, millet ekmek bulamaz biz yemek yediremeyiz, çocuklara bakıyorum zehir gibi ders çalışıyorlar. Bizimki orta 2 ye gittiği halde hadi oğlum ders çalış demekten artık bıktık usandık. Sizlerde durumlar nasıl arkadaşlarım. Bizimkisi hiç ders çalışmak istemiyor. Sizin bu...
  3. Bir Türlü Vazgeçemediğimiz Huylarımız..

Bir Türlü Vazgeçemediğimiz Huylarımız..

bir türlü vazgeçemediğimiz huylarımız, nelerdir, hangileridir, nedenleri, sebepleri, ile ilgili resimleri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bazı huylarımız vardır, bir türlü önüne geçemeyiz.Tik gibi yerleşmişlerdir üzerimize..Yapılan bir araştırmaya göre bakın ne garip huylardan vazgeçemiyor muşuz.. ►%82,35 Çekirdek yemek ►%51,47 Bir şekilde dile dolanan tamamı bilinmeyen...
  4. çocuğum bir türlü kendine güvenmiyor

çocuğum bir türlü kendine güvenmiyor

kızlar ilkokul son sınıftaki oğlum kendine güvensiz bir tip olup çıkıverdi. Bizim gibi sosyal bir ailenin nasıl böyle bir çocuğu olur anlamıyorum. belkide yanlış birşeyler yapıyoruzdur onuda bilemiyorum. Bu hususta bana destek olacak birşeyler tavsiye edebilecek kızlar var mı ? ne yapmam lazım bu çocuk çok içine kapanık acaba beklemeli miyim yoksa birşeyler yapmalı mıyım ya ?
  5. Çocuğum bir türlü ödevlerini yapmıyor yardım edin

Çocuğum bir türlü ödevlerini yapmıyor yardım edin

Arkadaşlar benim gibi olanınız varmı bilmiyorum ama kızım hiç ödevlerini yapmak istemiyor. Çok zorluk çekiyorum.Benim gibi olanınız varmı aranızda, ne tavsiye edersiniz bana ? :S

Sayfayı Paylaş