gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuğuma nasıl bir uyku tulumu almalıyım?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar.Kızım üzerine pike dahi örttürmüyor değil yorgan, battaniye.Ben de uyku tulumu almaya karar verdim ama nasıl birşey almalıyım bilmiyorum.Onun da çeşitleri vardır herhalde.Tecrübeli annelerden fikir bekliyorum..

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    slm canim,ben kollari,ayaklari olan tulum kullaniyorum,c&a dan almistim,cok kullanisli.kollari zaten var,,ama eger istersen alttaki fermuari actigizin zaman bacakli dayapabiliyorsun ,cok amacli.

çocuğuma nasıl bir uyku tulumu almalıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Bir Uyku?

Nasıl Bir Uyku?

Nasıl Bir Uyku? İnsanoğlu, hayatının yaklaşık üçte birlik dilimini uyuyarak geçirir. Ancak, uykunun insan hayatındaki yeri, sadece bu süreyle sınırlı kalmaz. Öyle ki, bir kimsenin uyku kalitesi, uyanık olduğu saatlere de tesir eder. Ayrıca uyku sırasında salgılanan büyüme hormonu çocukların gelişmesinde önemli bir rol oynarken, vazifeli diğer hormonlar da vücut sarayının bakımında,...
  2. Uyku saati alışkanlığını çocuğunuza nasıl kazandırabilirsiniz?

Uyku saati alışkanlığını çocuğunuza nasıl kazandırabilirsiniz?

Uykuya özendirmek için yatmadan önce ona bir masal anlatın. Yaşına göre odasında gece lambası yakabilirsiniz. Eğer korkuyorsa odasının kapısını hafif açık bırakabilir, yanına uykuda ona rahatsızlık vermeyecek sevdiği bir oyuncağı koyabilirsiniz. * Çocuğun yaşına göre neden erken yatması gerektiği çocukla paylaşılmalıdır. Oyun çağı ve okulöncesi çocukların günde 10-12 saat uykuya...
  3. Bebeğinize Sıcacık Uyku Tulumu Modeli

Bebeğinize Sıcacık Uyku Tulumu Modeli

bebek örgü uyku tulumu örgü uyku tulumu bebe tulumu Akşamları bütün bebekler üstlerini açar melekler :) Geceleri sık sık uyanır, üstlerini örteriz ve her defasında da üstlerini açılmış olarak buluruz. En iyisi siz gelin bebeğinize şık bir uyku tulumu örün. Böylece gece üstünü ince örtersiniz ve ne kadar açılırsa açılsın, bebeğiniz de üşütmemiş olur :tik: Şiş: 6.5 mm Örgü: Pirinç...
  4. Bebek Uyku Tulumu Örgüleri

Bebek Uyku Tulumu Örgüleri

Bebek Uyku Tulumu Örgüleri Bebek Örgü Uyku Tulumu örnekler Soğuk kış günlerinde gece sık sık üzerini açan bebeklerinizin soğuk almaması ve üşümemesi için, sizlere bu sayfamızda şirin mi şirin bebek uyku tulumu örnekleri sunuyoruz Melek'ler:)
  5. Hamileyim rahat uyku için nasıl pozisyon almalıyım?

Hamileyim rahat uyku için nasıl pozisyon almalıyım?

gebelikte uyku pozisyonları,hamilelikte uyku pozisyonları,gebelikte rahat uyumak için pozisyonlar,hamilelikte yatış pozisyonları hakkında bilgiler Hamilelikte özellikle sol yana yatış pozisyonu önerilir. Neden sağ tarafa değil de sol tarafa? Çünkü vücudun ortasından hafif sağ tarafta en büyük toplar damar (vena kava inferior) geçer. Sağ tarafa doğru yatılırsa bu toplar damara rahim bası...

Sayfayı Paylaş