gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğuma neler yedirebilirim neler verebilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebeğim 23.05.2011 doğumlu , 3 kg , 49 cm,boy ,38 haftalık iken doğdu . Başlarda kilo alımı iyiydi sonra yavaşladı .Son 3 ayda toplam 1 kg aldı. İştahını açabilmek için neler verebilirim. Kahvaltı sevmiyor çok çeşitlendirdim fakat başarısız oldum hiç birini begendiremedim . 4 aylıktan itibaren ek gıdaya başladık o zaman içerisinde gayet iştahlıydık bir kaşık aldıgında hemen migdemizi bulandırıp geriye çıkarıyoruz.lütfen bir çözüm yolu rica ediyorum aynı sorunları yaşamış olan kişilerden teşekkürler...

Çocuğuma neler yedirebilirim neler verebilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler çocuğa ilaç verebilir mi?

Anneler çocuğa ilaç verebilir mi?

Kışın, çocuklar çok sık hasta oluyor. Anneler çocuklarını evdeki ilaçlarla tedavi etmeyi deniyor. Soğuk algınlığı ilaçları bilinçsiz kullanıldığında, huzursuzluk ve uykusuzluk gibi etkiler doğuruyor.. Çocukları hastalandığında anne-babaların en sık sorduğu soru, 'Ona hangi ilacı verebilirim?' oluyor. Memorial Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nden Doç. Dr. Onur Kutlu, çocuklarda...
  2. 4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

bebeğim 23.05.2011 doğumlu , 3 kg , 49 cm,boy ,38 haftalık iken doğdu . Başlarda kilo alımı iyiydi sonra yavaşladı .Son 3 ayda toplam 1 kg aldı. İştahını açabilmek için neler verebilirim. Kahvaltı sevmiyor çok çeşitlendirdim fakat başarısız oldum hiç birini begendiremedim . 4 aylıktan itibaren ek gıdaya başladık o zaman içerisinde gayet iştahlıydık bir...
  3. Yavru köpeğime ne yedirebilirim?

Yavru köpeğime ne yedirebilirim?

Yavru bir köpeğim var benden çok korkuyor yanlız kaldığı zaman ağlıyor ne yapabilirim (Ne yedirebilirim?)
  4. Almanyaya özgü yöresel oyunlar nelerdir bilgi verebilir misiniz ?

Almanyaya özgü yöresel oyunlar nelerdir bilgi verebilir misiniz ?

Almanya hakkında araştırma yapıyorum, yemekleri, görenekleri..vs Yakında oraya yerleşme ihtimalim var. Sizden yöresel oyunları hakkında bilgi istiyorum. Ne yapacaksın demeyin herşeyiyle bilgi sahibi olmak istiyorum da :) Teşekkürler..
  5. Bebeğime Ne Zaman Balık Yağı Verebilirim ?

Bebeğime Ne Zaman Balık Yağı Verebilirim ?

Bu konu, Bebeğime Ne Zaman Balık Yağı Verebilirim konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, balık yağı omega yağ asitlerinden zengin olması sebebiyle vücut için son derece faydalı bir gıda. Bazı anneler de bu faydalı gıdayı bebeklerden mahrum etmek istemeyip vermeyi düşünebilirler. Konumuz bebeklere balık yağının verilip verilmemesiyle ilgili... Omega 3 yağ asitleri için...

Sayfayı Paylaş