gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuğumu sokakta öpmelerini okşamalarını istemiyorum!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hepimiz sokakta bebek gördüğümüzde hoşumuza gider, severiz ama ellemek, öpmek de ne oluyor?Kızımı dışarı çıkardığımda insanların öpmesine sinir oluyorum.Sen yabancısın ne diye küçücük çocuğu öpersinki? Ben de severim çocuk ama uzaktan. Birşey söylesen ukala oluyorsun.Ne yapmak lazım nasıl uzak tutmak lazım bu insanları?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Buna bende karşıyım özellikle de bebekler öpülmez koklanır onların henüz bağışıklık sistemleri tam gelişmediğinden dolayı her türlü virüsü kolaylıkla kapabilirler. Öpmeyi onlar için sevgi gösterisi sanan yetişkinler aslında bilmiyorlar ki sevecem diye belkide tehlikeye atıyorlar. Ben küçük çocukları bile dışarda gördüğümde yanakları saçlarını okşayıp öyle seviyorum nasıl kıyılırki o minik meleklere:)

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle katılıyorum.Hele izinsiz yaklaşmaları çok yanlış.Sokaktayız o eller nerelere değmiyor ki :S Savunmasız her türlü mikroba açık bebeciklerin niye dibine gireler anlamam ! Hele ki paraya değen eller, kimbilir o elinizdeki paraya değen el nerelere değdi :S

4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    hepinize katiliyorum,bide ben mümkün oldugunca akrabalarin kucagina bile vermiyorum,öpme oda bazen malesefengel olamiyorum,saglik acisindan bide insanin ne oldugunu bilemeyiz,allah korusun sapik falan olur....

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bende sizinle ayni fikirdeyim, simdiden miilleti bebimden nasil uzak tutarim diye düsünüyorum... ben ama sokaktakilere derdim öpmeyin istemiyorum diye...

çocuğumu sokakta öpmelerini okşamalarını istemiyorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sokak çocukları

sokak çocukları

okula gidemeyen çocuklar sokak çocukları resimleri sokak çocukları Türkiye’de kentlerin sokaklarında yaşayan ve çalışan çocuk sayısı son dönemde gözle görülür biçimde artmıştır Pek çok çocuk anne-babaları tarafından sokakta çalışıp aile geçimine destek vermeye zorlanmaktadır. İstismar eden ailelerden gelen çocukların bazıları kurtuluşu sokaklarda aramaktadırlar. Birçok zaman okula...
  2. Sokak Çocuğu

Sokak Çocuğu

Sayfa no yok Cilt no yok Hane no yok Ana adı, ben sokak çocuğuyum abi Hani şu uçurtması gökyüzünde asılı kalan, Bilyelerini rüyalarında unutan, Ve oyuncaklarını masal kahramanlarına çaldıran, Çocuk varya o benim işte, o benim abi... Sahi bir annem olmalıydı dimi Ben dudaklarımda sokakları besteliyorum oysa Sahi abi tadı nasıldı anne sütünün Anneler nasıl okşardı çocuklarını Anne...
  3. Sosyetik çocuk yetiştirmek istemiyorum

Sosyetik çocuk yetiştirmek istemiyorum

demet kutluayın oğlu demet kutluay çocukları kutluayın çocukları kutluay ve çoçukları Kesinlikle doğru demet kutluaya katılıyor ve düşüncelerinden dolayıda kutluyorum:D Ünlü isimler erken yaşta yabancı dadılarla yabancı dil öğretilen çocuklar hakkında ne düşünüyorlar işte yanıtı.. Kızı İrem 2.5 yaşına giren, oğlu Ömer de 5.5 aylık olan Demet Kutluay, geçtiğimiz...
  4. Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

Çocuğum Ders Çalışmak İstemiyor

çocuğum ders çalışmak istemiyor ders çalışmak Nedir bu çocuklardan çektiğimiz arkadaşlarım ya, Yahu büyüdükçe dertleride büyüyor, millet ekmek bulamaz biz yemek yediremeyiz, çocuklara bakıyorum zehir gibi ders çalışıyorlar. Bizimki orta 2 ye gittiği halde hadi oğlum ders çalış demekten artık bıktık usandık. Sizlerde durumlar nasıl arkadaşlarım. Bizimkisi hiç ders çalışmak istemiyor. Sizin bu...
  5. eşim çocuk istemiyor...

eşim çocuk istemiyor...

kızlar okadar kırlıyorumki biz iki yıllık evliyiz maddi durmumuz çok ta aman aman değil ama geçiniyoruz çok şükür ikimizde çalışıyoruz ama eşim çocuk istemiyor bende çok kırlıyorum biraz daha bekleyelim para biriktirelim diyor.. ama biriktiği falanda yok bu gidişle iyice geç olcak benimle evlenen herkes ya hamile yada doğurdu bide herkes soruyo iyice bunalıyorum... ne yapsmda bu fikri ona...

Sayfayı Paylaş