gebe
  1. canbeg

canbeg Forum Okuru

Çocuğumun bir böbreği diğerinden büyük yardım lütfen

Konu, 'Çöplük' kısmında canbeg tarafından paylaşıldı.

hocam benim oğlum 14 yasında ve bir böbregi 12 diğeri ise 9 cm dir ama her ikiside normal bir sıkıntı olurmu cevaplarsanız çoook sevinirim;)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Canbeg, vallahi konu ile alakalı çok fazla bilgim yok bu durumu doktorunuz ile görüşmeniz gerekiyor. Pek sıkıntı yaşatıcak bir durum gibi durmuyor ise de doktorunuzla konuşmanızda kesin fayda var.

Geçmiş olsun. Umarım sıkıntı olmaz.

Çocuğumun bir böbreği diğerinden büyük yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böbrek,Böbrek Taşı, ve ilgili diğer konular

Böbrek,Böbrek Taşı, ve ilgili diğer konular

Böbrekler Yapısı ve işlevi İnsanda bir çift böbrek, omurganın her iki yanında yer alır ve yaklaşık alt kaburgaların hizasında bulunur. Her böbrek insan boyuna doğru orantılı olarak ortalama 9-12 cm uzunluğunda, 4-6 cm eninde ve 3 - 5 cm kalınlığındadır. İki böbreğin toplam ağırlığı yaklaşık 300 gramdır. Böbreklerin hemen üzerinde böbrek üstü bezleri bulunur. Böbrek üstü bezleri,...
  2. Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Meleklerim yardımınıza ihtiyacım var sevgilim 2011de askere gidecek dün dilekçe vermeye gitti komutanla muhabbet etmiş MYO mezunu olduğunu falan söylemiş komutanda fiziğin de müsait sen uzman jandarma olsana demiş benimki istememiş tabi dağlarda duramam diye oda demiş ilçelerde oluyo falan benim hiçbir fikrimin olmadığı bir konu biraz araştrdm Ankarada 1 yıllık eğitim ve 6 ay staj var sonra...
  3. bir böbreğin diğerinden küçük olması

bir böbreğin diğerinden küçük olması

bunun sakıncası nedir verdiği sorunlar nelerdir neler yapılması gerekir?
  4. bir yardım edin lütfen !!!

bir yardım edin lütfen !!!

iyi günleer ben eşimle 9 yıllık evliyim yanlız evlligimin 5 yılından sonra evliliimizin temeli sarsıldı eşimin hayatında beraber yaşadıgı bir bayan var ayda bir kez eve geliyor hadi ben kendimi gectimde kızına bile babalık yapmıyor yaşadıgı kandınla cekilmiş yüz kızartıcı resimlerde elime gecti mahkemye delil olarakta verdim 2 mahkeme gördük 3 cü mahkemede davamız düştü eşim istemedigi icin...
  5. 4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 aylık ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet gbiydi 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo ara ara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.

Sayfayı Paylaş