gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Çocuğun Meleği

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Çocuğun Meleği Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir çocuk,Yaratıcısına sormuş:
    -Kısa bir süre sonra beni dünyaya göndereceğini söylediler,fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki orada nasıl yaşayacağımı bilemiyorum!

-Tüm meleklerin arasından bir tanesini senin için seçtim.O,seni bekliyor.Meleğin sana her gün şarkılar söyleyecek ve sana gülümseyecek,böylece sen onun sevgisini her zaman üzerinde hissedecek ve mutlu olacaksın.

-Peki!İnsanlar bir şey söylediklerinde dillerini bilmeden söylenenleri nasıl anlayacağım?

-Meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel,en tatlı sözcükleri söyleyecek,sana konuşmayı dikkatle ve saygıyla öğretecek.

-Dünyada kötü insanların olduğunu duydum.Beni onlardan kim koruyacak?

-Meleğin seni hayatı pahasına koruyacaktır,merak etme!

O sırada bir sessizlik olur ve dünyadan sesler gelmeye başlar.Çocuk gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru daha sorar:
    -Eğer gitmek üzere isem lütfen söyler misin,benim meleğimin adı nedir?

-Meleğinin adının önemi yok. Sen ona ANNE diyeceksin.

Çocuğun Meleği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr ÇocuĞun MeleĞİ

Bİr ÇocuĞun MeleĞİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir çocuğun meleği

Bir çocuğun meleği

BİR ÇOCUĞUN MELEĞİ Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir bebek varmış. Bir gün Allah'a sormuş: -Allah'ım, beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım? -Tüm meleklerin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Meleğin sana her gün şarkı söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun...
  3. çocuk meleği

çocuk meleği

Arkadaşlar Merhaba, Özellikle 0-6 yaş arasında çocuğu olanlara gelişimsel becerileri destekleme ve izleme konularında uzmanlığım var.isteyen üyelere yardımcı olabilirim......
  4. Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim

Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim

Ev şeklinde genç yatağı Genç odası için dekorasyon fikri Genç odası takımlarından beğendiğiniz aldınız oda hazır. Ama sihirli bir dokunuşla odayı dahada güzelleştirmek ister misiniz meleklerim? Bu yatak üstünde ev şeklinde perdeyi sizde evinizde dikebilirsiniz meleklerim.
  5. Meleklere çocuk odası takımı

Meleklere çocuk odası takımı

Konforlu çocuk odası dekorasyonu Şık çocuk odası dekorasyonu 2 çocuğun bir odayı paylaştığı bu renkli çocuk odası dekorasyonu çok hoş dekore edilmiş. Dar odalarda tercih edilen ranza kullanımı ile odada daha fazla yer açılmış. Çocuklarınız bu renkli çocuk odasında çok eğlenicekler meleklerim.

Sayfayı Paylaş