gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

çocuğun olunca anlarsın ...

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Çocuğun olunca anlarsın...Bu sözü annesinden duymayan kimse var mıdır? Anne olmak, anne olmadan tam olarak anlaşılabilecek bir durum değil galiba... Anne olmak ne demektir sizce?

Anne olmak, umut etmek demektir...

Anne olmak, asla vazgeçmemek demektir...

Anne olmak, hesapsızca sevmek demektir...

Anne olmak, sorumluluk demektir...

Anne olmak, sadece kendini düşünmekten ömür boyu vazgeçmek demektir...

Anne olmak, her zaman yapacak işleri olmak demektir...

Anne olmak, dünyanın öbür ucunda da olsa çocuğunun sıkıntısını hissetmek demektir...

Anne olmak, kaç yaşına gelmiş olursa olsun çocuğunun aç olup olmadığından endişelenmek demektir...

Anne olmak, çocuğunu gördüğüne her defasında coşkuyla sevinmek demektir...

Anne olmak, uykusuz geceler demektir...

Anne olmak, sınav kapılarında beklemek, yeniden öğrenci olmak hatta asker olmak demektir...

Anne olmak, hayatı çocuğuyla birlikte yeniden yaşamak ve öğrenmek demektir...

Anne olmak, güçlü ve cesur olmak demektir...

Anne olmak, mutluluk demektir...

ANNEDİR YAVRUSUNUN CANINI İSTEMEYEREK ACITTIĞINDA KAHROLAN PİŞMANLIK DUYAN.OTURUP ONUNLA BERABER AĞLAYAN ...

ANNEDİR YAVRUSU İÇİN HERŞEYİ GÖZE ALAN...

ANNENİNDİR AYAKLARININ ALTINDA CENNET OLAN...

ALINTI

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çocuğun olunca anlarsın ...
    Teşekkürler meleğim..Çok güzel anlatmışsın.Umarım herkes bu kutsal duyguyla tanışır.Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin..

3. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel olmuş.ellerine sağlık canım bu kadar güzel anlatılırdı.

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine yerğine sağlık canım

çocuğun olunca anlarsın ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olum anı

Olum anı

Rüyada ölüm anim görmek, dinde münakasaya veya Kur'an hakkinda süphe etmeye isarettir. Bazen ölüm anini görmek borç ödeme haklardan istifade etmeye ve hanimlari bosamaya isarettir.
  2. Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Dile kolay yaşananlar Belkilerle geçen zamanlar Seni anlatan o heyecanlar O nefes alışlar uykusuz ve yalnız Hiç aklımdan değilken Gözlerinle karşılaştım birden Saklanacak ne vardı sanki söyle Nasıl da sevmiştik bak delice Nasıl da inanmıştık sevgimize Kim olsa anlatır O yaşanan ne güzel bir rüyadır Gerçek yalan ne farkeder sanki O artık kapanmış bir sayfadır Belki sen o...
  3. Dinozorlar anında yok olmuş

Dinozorlar anında yok olmuş

Amerikalı bilim adamları, 65 milyon yıl önce büyük bir göktaşının Dünya’ya çarpması sonucu nesli tükendiği sanılan dinozorlarla ilgili bilinen teorilerin aksine ilginç bir iddia ortaya attı. Buna göre çarpışmadan hemen sonra Dünya’nın atmosferi o kadar sıcaklaştı ki tüm dinozorlar birkaç saat içinde öldü. Wired News’ün haberine göre Colorada Üniversitesi’deki bilim adamlarının ulaştığı...
  4. çocuğum ana okuluna başlıyor

çocuğum ana okuluna başlıyor

Çocuğun ana kucağından ilk defa ayrılması ,sosyalleşmeye başlaması,okula uyum süreci sizi de etkileyecektir.Artık büyüyen çocuğunuz için gurur duyacağınız bir dönem:) Çocuğun aileden ayrı kalmayı başardığı bu ilk sosyalleşme sürecinin başarı ile tamamlanması çok önemlidir. Zamanında başarılmamış olan gelişimsel aşamalar ilerleyen dönemlerde daha zor başarılmakta, psikolojik olarak çocuğu...
  5. Haydi çocuklar ana sınıfına!!

Haydi çocuklar ana sınıfına!!

anasınıfı kayıtları 2010 2011 2010 2011 anasınıfı kayıtları kayıt yaşı anasınıfına kayıt yaşı Okulöncesi eğitim, 2013-2014 eğitim öğretim yılında tüm Türkiye'de uygulanacak Haydi çocuklar ana sınıfına! Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB), önümüzdeki dönemde 32 ilde başlatmayı düşündüğü okulöncesi eğitim, 2013-2014 eğitim öğretim yılında tüm Türkiye'de uygulanmaya başladı. MEB, okulöncesinde 5...

Sayfayı Paylaş