gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğuna bıldırcın yumurtası yediren varmı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bıldırcın yumurtası faydalı diye duydunm bu doğru mu? Doğruysa siz ne zaman yedirmeye başladınız? Ve neden ? Cevaplar için teşekkürler..

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    benim kuzenimin oglu astim hastasiydi 10 yil önceye kadar. Birisi tavsiye etmisti o coksaglikli yedirin diye.. Ogluna hep bildircin yumurtasi yedirirdi... cocugun artik astimi yok, normal genc delikanli oldu. Yani saglikli bildircin yumurtasi tavsiye ederim.

Çocuğuna bıldırcın yumurtası yediren varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bıldırcın yumurtası ve faydaları

bıldırcın yumurtası ve faydaları

hamilelikte bıldırcın yumurtası bıldırcın yumurtasının faydaları yumurtası neye iyi gelir hamilelikte yumurtasının faydaları çiğ yenir mi Bıldrıcın yumurtası neye iyi gelir. Bıldırcın yumurtası nasıl kullanılmalı? Diğer yumurtalardan daha fazla, proteinlerin yapı taşı olan aminoasit içeren bıldırcın yumurtası, özellikle çocukların bağışıklık sistemini güçlendiriyor,ereksiyon tedavisinde...
  2. cocuğuma bıldırcın yumurtası verebilir miyim ?

cocuğuma bıldırcın yumurtası verebilir miyim ?

7 aylık bir oğlum var ben ona bıldırcın yumurtası vermek istiyorum. Verebilir miyim ? Nasıl verebilirim. Daha ay olarak küçük mü ? Sizler nasıl verip yediriyorsunuz. Teşekkürler.
  3. bebeklerde bıldırcın yumurtası kullanımı???

bebeklerde bıldırcın yumurtası kullanımı???

merhabalar, henüz 9. ayına girmiş oğlum var. daha önce kızlarıma bıldırcın yumurtasını yedirmiştim ama, hangi aylarında başladığımı hatırlayamadım. 8-9 aylık bebeklerde bıldırcın yumurtasının zararı olur mu? ayrıca, bazı sitelerde bıldırcın yumurtasının beyazının çiğ olarak yedirilmesinin bazı zararlarından söz ediyor ama kullanım şeklini anlatırken de, bir adet yumurtayı bal ve bir bardak...
  4. Bıldırcın Yumurtası Bağışıklık Sistemini Güçlendiriyor!

Bıldırcın Yumurtası Bağışıklık Sistemini Güçlendiriyor!

bıldırcın yumurtası nasıl yenir, bıldırcın yumurtasının faydaları, bıldırcın yumurtasının yararları Tavuk yumurtasından çok daha küçük ama bir o kadar faydalı olan bıldırcın yumurtası özellikle çocuklar üzerinde olumlu etkileri olan çok özel bir besin maddesi... Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Nedim Samancı, bıldırcın yumurtasının çocuklara faydalarını anlattı. Sizler için uzmanından...
  5. Bıldırcın Yumurtası Maskesiyle Cilt Güzelliği

Bıldırcın Yumurtası Maskesiyle Cilt Güzelliği

bıldırcın yumurtası cilt maskesi, bıldırcın yumurtası, bıldırcın yumurtası cilde sürülür mü Sevgili melekler, cilt güzelliği için yapılan bakımlara bıldırcın yumurtası maskesi de girdi. Düzenli kullanıldığında cilt gözeneklerini sıkılaştıran bıldırcın yumurtası maskesi tarifini Suna Dumankaya veriyor. Yapılışı 1 adet oda sıcaklığındaki bıldırcın yumurtasının içine 1 çay kaşığı bal, 1...

Sayfayı Paylaş