gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuğuna crocks ve benzeri ayakkabı giydiren var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben corcks ve benzeri ayakkabılara önyargılı bakıyordum.Ayak sağlığüı açısından iyi olmayacağını düşünüyordum ama çok olumlu yorum okudum.Yaza alsammı diye düşünüyorum.Kullanan ve memnun kalan kalmayan yazabilir mi?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy ben bayiliyorum 3 cift var bende. Ve crocs kadar rahat bisey yok !! Hatta 3 bucuk yasinda kizim var ve onun bile kac cift var. Yazin tatile giderken bile onunla gitmek istedi. Bahceye cikarken vs heryerde onu giyiyo. Kesinlikle al derim ben :tik:

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında pek çok doktor tavsiye etmiyor.Bende pek sıcak bakmıyorum.Bana göre;İyice yurumeden ayakkabi almamak gerekiyor..,Alinacaksa da yumusak tabanli bilegi tutacak sekilde bir ayakkabi olmasi gerekir. Parmak ucu ile ayakkabi onundeki mesafenin 3 parmak bosluk olmasi gerekiyor..

çocuğuna crocks ve benzeri ayakkabı giydiren var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklarda ayak problemleri ve ayakkabı seçimi

çocuklarda ayak problemleri ve ayakkabı seçimi

yaşa göre ayak numarası çocuk ayak numarası yaşa göre ayakkabı ayakkabı numaraları İnsanın, yaşamı süresince ortalama 100 000 km yol yürüdüğü göz önüne alınırsa, yürümeye başladığı ilk günlerden başlayarak, çocuğunuzun ayak sağlığının yanı sıra kullanacağı ayakkabının seçiminin de çok önemli olduğu ortaya çıkıyor. Genetik ya da ırksal özelliklerin ve ayakkabı kullanım biçiminin etkili olduğu...
  2. okul çocuklarında çanta ve ayakkabı seçimlerine dikkat

okul çocuklarında çanta ve ayakkabı seçimlerine dikkat

Alışverişe çıkmadan okuyun ....Çanta ,ayakkabı deyip geçmemek gerekiyor..Seçimlerinizde lütfen sağlık unsurlarını da unutmayın:) Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasına az bir süre kala veliler bir yandan bayram alışverişi, bir yandan da çocukları için okul alışverişi yapıyorlar. Alışverişlerde kuşkusuz en önemli kalemi çanta ve okul kıyafetleri oluşturuyor. Ancak, rengine ya da biçimine...
  3. Mavi Jeans Çocuk Kıyafetleri ve Giysileri var mı ?

Mavi Jeans Çocuk Kıyafetleri ve Giysileri var mı ?

Çocuklarıma mavi jeans çocuk kıyafetleri ve giysileri aramaktayım. Şimdi mağazaya gitmekten se düşündüm ki sizler bana bu giysi modellerini verirseniz en azından şunu alabilirim diyebilirim. Tşk.
  4. Çocuklarda Ayakkabı Seçimi ve Ayak Sağlığı

Çocuklarda Ayakkabı Seçimi ve Ayak Sağlığı

çocuklarda ayakkabı seçimi çocuklarda ayak sağlığı çocuk ayakkabısı nasıl seçilir Ayaklarımız tüm ömrümüz boyunca bizi taşıyacaklarından, her organımızı olduğu gibi küçüklükten itibaren dikkat etmemiz gereken uzuvların başında gelir melekler :) Dikkat etmemiz gereken diyorum çünkü yanlış ayakkabı seçimi ile dahi ayaklarımız sağlıklarını kaybeder, daha büyük sorunlarla karşılaşmamıza sebep...
  5. Özel Çocuk Rehberlik, Danışmanlık Ve Uygulama Merkezi Nerede  bilen var mı?

Özel Çocuk Rehberlik, Danışmanlık Ve Uygulama Merkezi Nerede bilen var mı?

Özel Çocuk Rehberlik, Danışmanlık Ve Uygulama Merkezi Nerede bana Özel Çocuk Rehberlik, Danışmanlık Ve Uygulama Merkezinin adresi ya da iletişim bilgileri lazım bilen varsa yazsın acilen

Sayfayı Paylaş